Szybki offroad przez las i wypadek z…. małym niedźwiedziem!

- Piotr Jędrzejak

Na szczęście wszyscy troje uczestnicy wyszli z tego wypadku bez większych urazów.

Dwóch kolegów, dwie crossówki i kręta, leśna droga. Istnieje naprawdę niewiele lepszych scenariuszy na udany weekend – tym bardziej, że ta droga była naprawdę fajna! Na tyle kręta, a jednocześnie wystarczająco szeroka, żeby pobawić się niej w stylu WRC. No bo przyznajcie, chyba nie ma tutaj nikogo, kto nie lubi wyjść z zakrętu w kontrolowanym poślizgu. Było wyśmienicie, dopóki dokładnie przed koło kolegi na Hondzie CRF450 wybiegł mały niedźwiedź czarny (akcja dzieje się w Baldwin, w stanie Michigan).

Nie było już czasu na reakcję, niedźwiadek oberwał, a kierowca Hondy zaliczył efektownego kozła. Kolega na KTMie, próbując go ominąć zawadził o drzewo i też wylądował na glebie – na szczęście nikomu nic się nie stało. Miś najwyraźniej też wyszedł z tego cało, bo szybko zbiegł z miejsca wypadku. Dobrze, że obok nie znalazła się rozwścieczona niedźwiedzica, koledzy mieliby wtedy trochę mniej czasu na pozbieranie się. P.S.: Jak słyszeliście, jednym z pierwszych i najważniejszych pytań było: „czy GoPro wciąż nagrywa?” 😉

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl