Ducati Diavel Titanium: Jednoślad Roku Playboya
MotoRmania
25 czerwca 2015

Diavel Titanium zdobył tytuł Jednoślad Roku Playboya przyznawanego przez kapitułę dziennikarzy motoryzacyjnych współpracujących z magazynem Playboy.

informacja prasowa

Diavel Titanium to motocykl wyjątkowy, to jednoślad, który w jednym rzędzie może stanąć z najnowszym Ferrari czy Lamborghini, ponieważ reprezentuje taki sam poziom abstrakcji motoryzacyjnej, co te najsłynniejsze sportowe marki samochodowe. To ważne wyróżnienie, które wskazuje, że takie motocykle jak Ducati trafiają na najbardziej prestiżowe „salony motoryzacyjne”, a postęp technologiczny, jak również niesamowity image, który dają swojemu właścicielowi, jest równy posiadaniu super samochodów. Takimi cechami charakteryzuje się właśnie Ducati, a model Diavel w wersji Titanium, ze względu na swoją ekskluzywność uosabia wszystkie cechy motocykla dla prawdziwego Playboya.

Limitowana seria Ducati Diavel Titanium została wykończona zaawansowanymi technologicznie materiałami, takimi jak wszechobecny tytan i włókno węglowe. Specjalne malowanie, koła, wloty powietrza oraz kilkanaście innych drobiazgów czyni z niego motocykl na wskroś wyjątkowy. Każdy właściciel tego dzieła sztuki może czuć się wybrańcem, który w swojej kolekcji posiada doskonały motocykl, jeden z 500 wyprodukowanych egzemplarzy. Diavel Titanium kosztuje w polskich salonach 126 900 PLN.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły