Travis Pastrana powraca… z nową serią filmów!
Eliasz Davidson
8 sierpnia 2014

Przygotujcie się na nową serię filmów z ekipą Travisem Pastraną, ekipą Nitro Circus oraz tradycyjnie potężną dawką adrenaliny i świetnej zabawy.

Po szalonym cyklu Pastranaland długo nie musieliśmy czekać, aż Travis Pastrana wpadnie na pomysł stworzenia nowej serii filmików naszpikowanych zaskakującymi pomysłami, hardkorowymi trickami i masą dobrego humoru. Tym razem założyciel Nitro Circus zaprasza nas na serię The Pastrana’s Project, która będzie niczym innym, jak kulisami tworzenia nowego, odjechanego filmu z najlepszymi wymiataczami we wszystkich dyscyplinach.

W nowej produkcji Travisa, która będzie nosić nazwę Action Figures, chodzi tylko i wyłącznie o sprawdzenie, co jest możliwe. Najbardziej szaleni sportowcy i żadnych ograniczeń, po prostu świetna, hardkorowa zabawa.

Nowy odcinek w każdy piątek na kanale YouTube ekipy Nitro Circus i na portalu MotoRmania (jeżeli będzie związany z dwoma kołami i spalaną benzyną). Jeżeli seria będzie tak szalona, jak jej zapowiedź pod spodem, to już nie możemy się doczekać!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły