300 złotych na zakupy w Dobrych Sklepach Motocyklowych!
MotoRmania
8 sierpnia 2014

Dobre Sklepy Motocyklowe organizują promocję! Tylko do 15 września kupując kask HJC z serii RPHA, możesz dostać bon o wartości 300 złotych na dowolne, kolejne zakupy! 

news sponsorowany

Dlaczego HJC RPHA?

Kaski HJC są najczęściej wybierane przez motocyklistów na całym świecie, tak mówią dane statystyczne. Seria RPHA to najwyższej jakości kaski tej marki, oferują rozwiązania odpowiednie dla każdego motocyklisty:

• Jeśli lubisz sportowe motocykle – najlepszym będzie RPHA 10 plus! To kask w którym jeździ Jorge Lorenzo! Jest lekki, doskonale aerodynamiczny i maksymalnie wytrzymały. Więcej o kasku możesz przeczytać tutaj.

• Jeśli poszukujesz uniwersalnego rozwiązania – kask integralny z blendą, czyli RPHA ST będzie idealny dla Ciebie. Najwyższej jakości kask turystyczno-sportowy. Więcej o nim przeczytasz tutaj.

• Oraz RPHA MAX EVO – szczękowy kask turystyczny z blendą przeciwsłoneczną, zapewni komfort w każdej podróży. Więcej informacji znajdziesz tu.

Jak skorzystać z promocji?

Jeśli już wybrałeś swój wymarzony model, kup go w Dobrym Sklepie Motocyklowym (tu znajdziesz listę sklepów biorących udział w akcji), potem wystarczy, że napiszesz maila na adres joanna@dobresklepymotocyklowe.pl i podeślesz paragon z zakupu kasku, a otrzymasz zwrotnie bon o wartości 300 złotych, który będziesz mógł zrealizować w tym samym sklepie, w którym kupiłeś swój kask!

Bez żadnych dodatkowych warunków, otrzymujesz 300 złotych do wydania!

Szczegóły znajdziesz na stronie Dobre Sklepy Motocyklowe.

HJC RPHA 10 Plus
HJC RPHA ST
HJC RPHA Max Evo
MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły