Sky Fighters FMX i MX camp: wakacje z motocyklem w stylu Crusty Deamons
MotoRmania
29 czerwca 2015

Jeśli lubicie jeździć motocross, enduro, cross country, skakać z rampy, bądź też zwyczajnie jeździcie po lasach, a do tego chcielibyście ekstremalnie spędzić wakacje, to mamy dla was niezwykłą propozycję.

informacja prasowa

Sky Fighters FMX i MX camp to ekstremalne obozy i kolonie motocyklowe z już ponad 3-letnią tradycją. Przeznaczone są one dla wszystkich, zarówno chcących stawiać swoje pierwsze kroki na motocyklach, jak i chcących udoskonalać swoje umiejętności jazdy i skoków na rampie. W tym roku ze względu na dużą ilość zainteresowanych, camp podzieliliśmy na dwa osobne turnusy:

Sky Fighters FMX Camp (wakacje w stylu Crusty Demons) – to propozycja dla nieco starszych zawodników umiejących już jeździć, a chcących nauczyć się skoków z rampy. Zawodnicy, którzy zdecydują się na FMX camp przejdą wszechstronne szkolenie ze wszystkich składowych Freestyle Motocross: motocross, freeride, skoki z rampy, oraz dobrej zabawy! Zawodnicy podczas campu będą mieli do wykonania zadania z każdej składowej. Będą mieli okazję przeżyć niezwykłą przygodę wraz z profesjonalnymi zawodnikami FMX, zagłębić się od środka w freestyle motocross, a przede wszystkim świetnie się bawić w gronie ludzi kochających sporty motorowe. Nad całością czuwać będą licencjonowani trenerzy FMX i MX, członkowie Sky Fighters team. Na koniec odbędą się również zawody FMX Sky Fighters amator CUP w których będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody. Po zawodach przedstawiciele teamu wybiorą jedną osobę wykazującą największe predyspozycje, która będzie mogła zasilić szeregi Sky Fighters. Wygrany otrzyma również możliwość udziału wraz z teamem w zimowym zgrupowaniu w Hiszpanii oraz w treningu wraz z Andre Villą i braćmi Meyer. Oceniane będą nie tylko umiejętności FMX… Podczas Campu zawodnicy będą również mogli spróbować wykręcić backflipa do najnowszego w Europie basenu z gąbkami oraz spróbować ekstremalnych atrakcji centrum sportów ekstremalnych w Prądkach.

Sky Fighters MX camp – to nauka jazdy na motocrossie, enduro i cross country dla początkujących i średnio zaawansowanych. Podczas tego turnusu amatorzy będą mogli od podstaw nauczyć się jazdy na motocyklu, nawet jeśli nie posiadają własnego sprzętu (istnieje możliwość wypożyczenia motocykla). MX camp to intensywne treningi ale przede wszystkim świetna zabawa. Dla osób, które będą wykazywały szczególne predyspozycje przygotowaliśmy również kurs skoków z rampy do basenu z gąbkami, który przy odpowiednim instruktarzu zapewnia 100% bezpieczeństwa. Dla szczególnie uzdolnionych będzie również przygotowana mini rampa wkopana w skok motocrossowy (z ogromną półką, która zapewnia duże bezpieczeństwo w razie zbyt krótkiego skoku). Uczestnicy Sky Fighters MX camp będą mieli zajęcia z survivalu, przygotowania motocykla do startów w zawodach, zostaną oni poinstruowani jak zdobyć licencje na starty w zawodach.

Zobaczcie video-zapowiedź obozów!

„Sky Fighters Park i centrum sportów ekstremalnych” to raj dla miłośników sportów motorowych i ekstremalnych. Jest to jedyny tego typu obiekt w Polsce, gdzie oprócz profesjonalnie przygotowanego FMX parku, w którym na co dzień trenuje ekipa Sky Fighters, znaleźć można takie atrakcje jak tunel aerodynamiczny, paintball, flyboard czy wypożyczalnię motocykli. Na terenie centrum znajduje się również ogromny staw, w którym można się kąpać, plaża, boisko do siatkówki.

Zobaczcie jak pod naszym okiem Agnieszka Rylik (Mistrzyni Świata w Boksie) stawiała pierwsze kroki na motocyklu w programie „Dzień Dobry TVN”:

Ponadto dla campowiczów podczas obu turnusów przygotowaliśmy specjalne miejsce, w którym będziemy oglądać filmy z serii Crusty Deamons, LIVE 199 Travis Pastrana, Nitro Circuss, czy On the Pipe oraz będziemy analizować wideo z treningów, co bardzo pomaga w zauważeniu oraz niwelacji błędów popełnianych podczas jazdy i skoków.

W czasie wolnym przygotowaliśmy dla zawodników:
– naukę swobodnego spadania w tunelu aerodynamicznym
– paintball
– skoki do basenu z gąbkami
– zajęcia z survivalu
– loty na spadochronie (parascending)
– skoki do wody ze specjalnej poduchy (takiej jak u Pastrany)
– zajęcia na innych torach motocross (nie da się nauczyć jeździć trenując tylko na 1 torze)
– wypoczynek nad wodą
– ekstremalny spływ kajakowy / zajęcia wakeboard i na skuterach wodnych

Sky Fighters FMX Camp (wakacje w stylu Crusty Demons): 18-25.07.2015
Sky Fighters MX camp z elementami FMX: 25-31.07.2015

Zostały ostatnie wolne miejsca! Zapisy do końca miesiąca!

Osoby chcące wziąć udział w CAMPIE oraz zawodach FMX Sky Fighters CUP prosimy o kontakt: olkaskyfighters@gmail.com, tel: 793937805 / więcej info na temat campu: www.puzioskyfighters.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły