DANE FANO – witamy upały!

- MotoRmania

Właśnie zaczęło się lato, a przecież już wiosna przypomniała jak to jest przeciskać się przez miasto, gdy słupek na termometrze celuje powyżej trzydziestki,  rozgrzany asfalt i gorące maski samochodów produkują uliczną saunę. W takich momentach jedynym ratunkiem dla motocyklisty jest bardzo przewiewna, lekka i zarazem bezpieczna odzież.

news sponsorowany

Dokładnie taka jak holenderski komplet DANE Fano. Uszyto go w oparciu o duże przewiewne panele z pozwalającego na swobodny przepływ powietrza meshu i wzmocniono lekkim i wytrzymałym materiałem wierzchnim. Za bezpieczeństwo w tych ciuchach odpowiadają m.in. certyfikowane protektory Powertector na łokciach, barkach i kolanach. Co ważne, położenie protektorów na łokciach i kolanach można regulować, dostosowując ich położenie do długości przedramion i nóg. Na plecach oraz biodrach znajduje się pianka absorbująca uderzenia z możliwością zastąpienia przez certyfikowane protektory Sas-Tec. Po zmroku o dobrą widoczność dbają wstawki odblaskowe 3M Scotchlite na rękawach i nogawkach oraz odblaskowe logo na plecach.

Dane Fano (4)

Dzięki panelom 3D MESH ZONE w podszewce i specjalnie dobranemu krojowi w DANE Fano poczujesz się niezwykle komfortowo już po pierwszej przymiarce. Kurtkę można spiąć ze spodniami za pomocą długiego lub krótkiego zamka, a także z jeansami motocyklowymi za pomocą dodatkowej pętelki. Kurtkę wyposażono także w dwupunktową regulację szerokości rękawów. Spodnie posiadają zapobiegającą ślizganiu się strefę, a także płynną regulację w pasie i poprawiające komfort elastyczne wstawki z wytrzymałego stretchu w okolicach kroku i z tyłu nogawki na wysokości kolan. Zarówno kurtkę jak i spodnie można wyposażyć w dedykowane membrany, co pozwoli być przygotowanym na nagłą zmianę pogody. DANE Fano występuje również w dopasowanej do kobiecej anatomii damskiej wersji. Do wyboru są trzy warianty kolorystyczne kurtki. Spodnie dostępne w kolorach czarnym i popielatym oraz, w wersji męskiej, w rozmiarach skracanych i przedłużanych.

Komplet-letni-DANE-Fano

Ceny: kurtka 770 zł, spodnie 590 zł.
Więcej informacji oraz adresy punktów dealerskich DANE na stronie importera: www.dane-polska.pl oraz na facebooku /DanePolska

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl