DANE FANO – witamy upały!
MotoRmania
29 czerwca 2015

Właśnie zaczęło się lato, a przecież już wiosna przypomniała jak to jest przeciskać się przez miasto, gdy słupek na termometrze celuje powyżej trzydziestki,  rozgrzany asfalt i gorące maski samochodów produkują uliczną saunę. W takich momentach jedynym ratunkiem dla motocyklisty jest bardzo przewiewna, lekka i zarazem bezpieczna odzież.

news sponsorowany

Dokładnie taka jak holenderski komplet DANE Fano. Uszyto go w oparciu o duże przewiewne panele z pozwalającego na swobodny przepływ powietrza meshu i wzmocniono lekkim i wytrzymałym materiałem wierzchnim. Za bezpieczeństwo w tych ciuchach odpowiadają m.in. certyfikowane protektory Powertector na łokciach, barkach i kolanach. Co ważne, położenie protektorów na łokciach i kolanach można regulować, dostosowując ich położenie do długości przedramion i nóg. Na plecach oraz biodrach znajduje się pianka absorbująca uderzenia z możliwością zastąpienia przez certyfikowane protektory Sas-Tec. Po zmroku o dobrą widoczność dbają wstawki odblaskowe 3M Scotchlite na rękawach i nogawkach oraz odblaskowe logo na plecach.

Dzięki panelom 3D MESH ZONE w podszewce i specjalnie dobranemu krojowi w DANE Fano poczujesz się niezwykle komfortowo już po pierwszej przymiarce. Kurtkę można spiąć ze spodniami za pomocą długiego lub krótkiego zamka, a także z jeansami motocyklowymi za pomocą dodatkowej pętelki. Kurtkę wyposażono także w dwupunktową regulację szerokości rękawów. Spodnie posiadają zapobiegającą ślizganiu się strefę, a także płynną regulację w pasie i poprawiające komfort elastyczne wstawki z wytrzymałego stretchu w okolicach kroku i z tyłu nogawki na wysokości kolan. Zarówno kurtkę jak i spodnie można wyposażyć w dedykowane membrany, co pozwoli być przygotowanym na nagłą zmianę pogody. DANE Fano występuje również w dopasowanej do kobiecej anatomii damskiej wersji. Do wyboru są trzy warianty kolorystyczne kurtki. Spodnie dostępne w kolorach czarnym i popielatym oraz, w wersji męskiej, w rozmiarach skracanych i przedłużanych.

Ceny: kurtka 770 zł, spodnie 590 zł.
Więcej informacji oraz adresy punktów dealerskich DANE na stronie importera: www.dane-polska.pl oraz na facebooku /DanePolska

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły