Skillz Up Juwenalia Rockstar Tour na półmetku
MotoRmania
15 maja 2012

Od czwartku do soboty pokazy Skillz Up, a wraz z nimi spora dawka adrenaliny, wpadły z rykiem silników do trzech miast w Polsce.

Informacja prasowa

Studenci w Katowicach, Poznaniu i Łodzi mieli okazję przekonać się jak bardzo wybuchową mieszankę może tworzyć freestyle motocross, stunt, muzyka i napoje energetyczne Rockstar.

Mimo, że założenia dla każdego przystanku trasy były podobne, to różnorodność miejsc, w których odbywały się pokazy sprawiła, że każdy z nich był jedyny w swoim rodzaju. W Katowicach Bartkowi Ogłazie i Piotrowi „Działo” Potaczało towarzyszył nie tylko zawodnik otoMoto Team Hubert „Raptowny” Dylon, ale także kierowca rajdowy wspierany przez Rockstar Energy Drink – Andi Mancin. W Poznaniu Most Rocha stworzył niepowtarzalny klimat dla lotów zawodników FMX. Niesamowitych wrażeń dopełniła burza, która w piątek przeszła nad miastem i sprawiła, że after party z udziałem zawodników i licznie przybyłych studentów, przy muzyce puszczanej wprost z samochodów, odbyło się pod mostem. Niespodzianka czekała natomiast studentów mieszkających na Osiedlu Akademickim „Lumumbowo” w Łodzi, którzy w sobotni poranek zostali obudzeni przez ryk silników motocyklowych. Pogoda jednak nie sprzyjała i kiedy wydawało się, że lejący rzęsiście deszcz uniemożliwi pokaz, w samo południe przestało padać i chwilę później riderzy ponownie mogli zawładnąć przestrzenią powietrzną.

A już w piątek 18 maja Skillz Up Juwenalia Rockstar Tour zawita do Olsztyna, gdzie na parkingu Centrum Nauk Humanistycznych UWM do latających wirtuozów ponownie dołączy „Raptowny”. W sobotę natomiast pokazy przyjadą do Bydgoszczy, żeby zaaplikować kolejnym studentom porządną dawkę adrenaliny. Tak jak podczas trzech dotychczasowych przystanków, występom towarzyszyć będzie muzyka na żywo. Będą też konkursy, a w nich do wygrania limitowane t-shirty Skillz Up oraz Eat My Dirt. Wydarzenie napędzają: Rockstar Energy Drink oraz otoMoto.

Skillz Up Juwenalia Rockstar Tour:
18 maja – Olsztyn – parking przy Centrum Nauk Humanistycznych UWM, początek pierwszego pokazu godz. 12.15
19 maja – Bydgoszcz – przy Hali Łuczniczka, początek pierwszego pokazu godz. 17.00
Relacje na bieżąco na facebook.pl/skillzupcup

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły