Zapytaj Valentino – wywiad z Rossim online
Piotr Jędrzejak
15 maja 2012

W grudniu Dainese zorganizowało ciekawą akcję pod tytułem „zbierzmy pytania fanów do Valentino Rossiego, a on później odpowie na najciekawsze”. Pomysł okazał się trafiony, a udział wzięło ponad 5 tysięcy osób. Dorna Sports i Monster Energy (sponsor Valego) połączyli siły i chcą powtórzyć sukces Dainese. Już teraz możecie wysyłać pytania do Valentino, a zadawać je można na Twitterze z hashtagiem #AskValentino lub na Facebooku Monster Energy.

http://youtu.be/MUIufANSB5c

Valentino Rossi opowie na najciekawsze pytania już w najbliższy czwartek przed Grand Prix Francji. Przekaz na żywo rozpocznie się o 18:45 lokalnego czasu, a prowadził go będzie komentator MotoGP, Gavin Emmett. Odpowiedni link znajdzie się na oficjalnej stronie motogp.com, a przekaz (co nie zdarza się w przypadku Dorny zbyt często) będzie darmowy!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły