Samolot akrobacyjny, chodzenie po linie oraz backflip … jednocześnie?!

- Piotr Jędrzejak

Czasem na świecie zachodzą dziwne zjawiska. Tak jak tutaj, gdy w jednym miejscu zebrały się 3 lekko zakręcone osoby.

Najpierw weźmy gościa, który nie ma nic przeciwko chodzeniu po bardzo wąskiej linie, nazywa się Andy Lewis. Dodajmy do niego Jimmiego Fitzpatricka z ekipy Metal Mulisha – ten z kolei jest gościem, który backflipa może wykręcić nawet przez sen. Trzecią osobą niech będzie Melissa Andrzejewski, czyli kobieta, która jest pilotem-akrobatą w samolocie.

A teraz połączmy wszystko razem.

Facet idzie po linie zawieszonej około 10 metrów nad ziemią. Tuż obok niego frunie Fitz wykonujący backflipa, dodatkowo puszczając kierownicę. A pod nimi przelatuje Melissa, w samolocie napędzanym śmigłem. Jak powiedziała przed akcją: „Po każdej stronie będę miała może 4 metry wolnego miejsca, a mogę uderzyć albo w metalowe rusztowania, albo w moich przyjaciół. Precyzja jest naprawdę, naprawdę ważna.”

Dlaczego? Ponieważ dlaczego nie.

No i są podobno pierwszymi, którzy dokonali takiego połączenia sztuczek kaskaderskich.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl