Rozłożyłem Panu lusterko, może kiedyś się przyda

- Piotr Jędrzejak

Ten krótki film nagrany w korku właśnie zdobywa popularność w internecie.

Jadący w korku, pomiędzy samochodami motocyklista zauważa, że jedno z aut ma złożone lusterko. Nie waha się ani chwili – zatrzymuje się, rozkłada lusterko i odjeżdża. Kierowca jest wdzięczny, pokazuje kciuk w górę. Motocyklista pomógł jemu, a także sobie oraz wszystkim innym użytkownikom drogi, w których kierowca mógł potencjalnie wjechać bez patrzenia w lusterka…

Internetowi napinacze krzyczą, że lusterko mogło mieć mechanizm automatycznego składania i motocyklista mógł go w ten sposób zepsuć. No ale przecież nie kopał go, obszedł się z lusterkiem delikatnie. A poza tym – elektrycznie składane lusterka w leciwym Peugeotcie 406?

Według nas ten film rodzi zdecydowanie poważniejsze pytanie. Co ten kierowca w ogóle robił na drodze ze złożonym lusterkiem? Czy on go w ogóle nie używa? I jeżeli dobrze widzimy, to prawe lusterko również jest złożone! Jak taki kierowca w ogóle dostał prawo jazdy…?

peugeot 406 lusterka

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl