Motocykle, buggy, gorące dziewczyny i potężne loty z wydm!
Eliasz Davidson
4 stycznia 2016

Kiedy Monster Energy zbiera swoich zawodników na pustyni to pewnym jest, że będzie grubo.

Rok 2016 Monster Energy postanowił rozpocząć z mocnym przytupem, czyli od wpuszczenia do sieci swojej nowej produkcji #Doonies2. Już pierwsza odsłona filmu, w którym zawodnicy zielonego producenta napoi energetycznych wymiatali na pustyni była gruba, więc nie mieliśmy wątpliwości, że ich nowe dzieło może nas dosłownie powalić na glebę. I nie pomyliliśmy się.

Tym razem Monster zbudował istną wioskę na pustyni w Kalifornii, ściągając na miejsce swoje najgorętsze dziewczyny, najlepszych freestyle’owców i freeride’owców na motocyklach, kierowców ciężarówek, którzy nie znają strachu, helikoptery, a nawet snowboardzistę i skuterzystów śnieżnych. Z tak dużą i szaloną ekipą nie mogło się skończyć bez potężnych lotów z wydm złapanych w niesamowitych ujęciach.

Tak więc usiądźcie wygodnie, zaparzcie sobie meliskę, żeby wam pikawy nie siadły i zobaczcie, co to znaczy ostra jazda na pustyni!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły