Mocne maszyny, potężne loty i gorące dziewczyny: ustawka Monstera na pustyni!
Eliasz Davidson
12 stycznia 2015

Tak wyglądało starcie dwóch offroadowych światów na pustyni w Glamis. Kliknijcie play, a będziecie zadowoleni!

Od ponad tygodnia wszyscy jesteśmy pochłonięci Rajdem Dakar i tradycyjnym starciem motocyklistów oraz kierowców samochodów z nieprzewidywalną pustynią. Wszystkie portale motoryzacyjne zasypane są informacjami o startach Polaków w najbardziej prestiżowym maratonie na świecie, a my, żeby nie być monotematycznymi, mamy dla Was wypasione wideo od Monstera z… pustynnej ustawki.

Producent napojów energetycznych sygnowanych zielonym logiem zaprosił swoich najlepszych motocrossowców, kierowców prawdziwych czterokołowych potworów oraz oczywiście zabrał swoje piękne dziewczyny na pustynię w Glamis, aby nakręcić film jakiego jeszcze nie było. W „The Doonies” znajdziecie wszystko, czego dusza zapragnie. Są potężne skoki, oszałamiające whipy, a nawet dziewczyny pokazujące, jak nie powinno ubierać się na motocykl.

Zapewniamy, że nie będziecie żałowali poświęconych 8 minut.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły