Lista zawodników PROFIAUTO FMX & MUSIC SHOW co raz dłuższa

- MotoRmania

Kto wystartuje w pierwszej rundzie Sky Fighters CUP?

Rośnie liczba zawodników, którzy powalczą ze sobą podczas ProfiAuto FMX & Music Show w Katowicach.
Udział potwierdzili już zawodnicy z Polski, Niemiec, Finlandii, Czech i Słowenii. Podczas imprezy, która odbędzie się 23 maja w katowickim Spodku, jako pierwsza runda tegorocznego Sky Fighters CUP, będzie można obejrzeć ewolucje wykonywane na maszynach takich jak m.in. Kawasaki KXF 450 4t, Suzuki RM 250 2t czy Yamaha YZ 250 2t.

Na liście startowej ProfiAuto FMX & Music Show znajdują się jedni z najlepszych polskich i światowych zawodników: Artur Puzio z Polski, Tobias Finck z Niemiec, Ilkka Salo z Finlandii, Zdenek Fusek z Czech oraz Ales Rozman ze Słowenii. Ich rywalizację w ramach pierwszej rundy Sky Fighters CUP będą podgrzewać dźwięki ostrej, rockowej muzyki w wykonaniu zespołów Yuma oraz Acid Drinkers.

Tobias_Finck_2

Tobias Finck

Dwudziestodwuletni Artur Puzio jest zdobywcą wielu tytułów, m.in. Mistrza Polski 2012, 2013 i Pucharu Polski 2011, a także uczestnikiem Mistrzostw Świata Night of the Jumps 2012 i 2014. To zawodnik, który zasłynął między innymi z wykonania prawdopodobnie największej ilości minibackflipów na 1 mobilnej rampie w ciągu 1 minuty. Motocyklem, na którym wykonuje ewolucje jest Kawasaki KXF 450 4t.

Jego rywalem będzie m.in. Tobias Finck, dwudziestosześciolatek z Niemiec jeżdżący na Suzuki RM 250 2t. Na liście jego osiągnięć jest m.in.: 3 miejsce Fight Club FMX Jam Rohrberg 2014, 6 miejsce German Freestyle Motocros 2013, 5 miejsce Motocross Club National Championship 2011, a także udział w zawodach best whip podczas Night of the Jumps.

Kolejnym potwierdzonym uczestnikiem, który stanie do rywalizacji podczas ProfiAuto FMX & Music Show jest Ilkka Salo z Finlandii. To trzydziestodwuletni zawodnik na Kawasaki 450 kxf, który ma na koncie m.in. wyróżnienia związane z best whip Sweetspot Allstars, LG Action Sports Berlin, a jednym z jego największych sukcesów jest wykręcenie body variala podczas Masters of Dirt.

Do rywalizacji dołączył także Zdenek Fusek z Czech – dwudziestosześciolatek, który w rodzinnym kraju zajmuje się m.in. organizacją Funstorm Jam, a na koncie ma 3 miejsce Skillz Up w Toruniu 2013, 1 miejsce w Skillz Up w Zielonej Górze 2012 oraz udział w FMX Gladiator Games. Jego ulubioną maszyną jest Yamaha YZ 250 2t.

Aktualną listę zawodników zamyka Ales Rozman, jedyny zawodnik, który wystartuje na quadzie (KTM 505SX). To trzykrotny mistrz motocrossowy Słowenii, mistrz Supersross i utytułowany zawodnik imprez takich jak X-Games Aspen czy Masters of Dirt.

Bilety na ProfiAuto FMX & Music Show są dostępne w serwisie Eventim.
Uprawniają one także do wejścia na targi ProfiAuto Show, którym impreza towarzyszy.
Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronach www.fmxshow.pl oraz FB

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl