Rok 1997, bardzo kręta droga, CBR250RR, TZR250R i szybcy Japończycy

- Piotr Jędrzejak

Oglądanie takich nagrań może wpędzać w kompleksy.

Niespełna dwa miesiące temu publikowaliśmy szokujące nagranie z japońskich dróg… Film miał 25 lat, przedstawiał gości na 250-tkach i dosłownie wszystkich pozostawił w szoku. Jeżeli nie oglądaliście, koniecznie zróbcie to teraz. Teraz trafiliśmy na coś równie ekscytującego.

Tym razem jednak jest to wyłącznie ujęcie onboard na „całkiem” krętej drodze. Autor nagrania jedzie dwusuwową Yamahą TZR250R, a kolega z przodu ma 4-cylindrową Hondę CBR250RR. Akcja trwa zaledwie półtorej minuty, ale przez kolejne kilka minut nie będziecie mogli się pozbierać.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl