Japonia 25 lat temu: niesamowita jazda na dwusuwowych 250!

- Piotr Jędrzejak

Obejrzyjcie, będziecie w szoku!

Ten film podesłał nam Mateusz, za co jesteśmy niesamowicie wdzięczni. Nie mamy pojęcia w jaki sposób udało mu się dogrzebać w tę część internetu, ale po obejrzeniu tego na pewno będziecie zadowoleni. Z tego, co wywnioskowaliśmy za pomocą Google Translatora, akcja dzieje się jakieś 25-27 lat temu. Chłopaki ganiają na dwusuwowych, sportowych 250-tkach, jak chociażby TZR250R, czy NSR250R, ale jest też CBR250RR. Wnioskując po opisie i komentarzach jest to pewnego rodzaju grupa fanatyków, którzy oczywiście dość nielegalnie urządzają sobie tego typu pojeżdżawki. Chłopaki wydali nawet swoje filmy z szybką jazdą po winklach i ze stuntem!

W tym filmie jest wprawdzie trochę gumowania, ale to przede wszystkim ostre ganianie po zakrętach. Obejrzyjcie, będziecie w szoku. Przypominamy: 25 lat temu i dwusuwowe 250-tki!

https://www.youtube.com/watch?v=YaQEyAQEdKU

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl