Nieudany 13 o’clock na Harleyu i katapulta w stylu ninja!

- Piotr Jędrzejak

Jedne z pierwszych słów po glebie: „hej, nagrałeś to?”

Roger Dood kilka dni temu zrobił coś, co jak sam powiedział, było najbardziej dziką akcją w jego życiu. A musicie pamiętać, że Dood należy do ekipy Straight Up stuntującej na Harleyach! Zapowiedź ich filmu DVD mogliście już oglądać u nas na portalu, ale teraz zobaczycie coś, w co ciężko uwierzyć.

Dood wykonywał 12 o’clocka, czyli pionową jazdę na gumie. Koło miał tak wysoko, że już zaczynało być nisko, a więc to już był 13 o’clock. No i tak się składa, że zrobił to z dwoma kołami w górze! Gdy Roger zorientował się, że jedzie na błotniku, było już trochę zbyt późno… Ale (dosłownie!) wyszedł z tego jak ninja!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl