[Konkurs] 5 podwójnych wejściówek na FMX w Krakowie – Diverse Night of the Jumps!
MotoRmania
13 marca 2015

Polska runda Mistrzostw Świata FMX jest już coraz bliżej, a my mamy bilety do rozdania!

W najbliższy piątek i sobotę, czyli w dniach 20 i 21 marca największe sławy Freestyle Motocrossu zjadą się do Krakowa. To właśnie tam, w Tauron Arenie odbędzie się 3 i 4 runda Diverse Night of the Jumps! Pierwsze dwie rundy rozegrane w Berlinie pokazały, że emocje są na najwyższym poziome. Zawodnicy zaprezentowali nowe tricki, a więc możemy być pewni, że kosmiczne ewolucje to zapowiedź niesamowitych zawodów, które obejrzymy w Krakowie już za kilka dni!

Według pierwszej wersji kalendarza, w Polsce miała rozegrać się tylko jedna, sobotnia runda. Ale zainteresowanie znacznie przekroczyło pulę biletów, dlatego organizator zdecydował się na przedłużenie polskich zmagań – dlatego poza sobotnią, jest jeszcze dodatkowa, piątkowa runda! I właśnie na piątek z gwiazdami FMX mamy dla Was do rozdania 5 wejściówek dla dwóch osób! Aby je zgarnąć, wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania:

Kto zwyciężył pierwsze dwie rundy Diverse Night of the Jumps w Berlinie? Jak nazywa się jedyny, polski zawodnik, który wystartuje w Krakowie?

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs(małpka)motormania.com.pl. Konkurs potrwa do wtorku 17. marca, do godziny 12:00. Z jednego adresu e-mail można wysłać tylko jedną odpowiedź (podpowiedzi możecie szukać tutaj 😉 ). Spośród poprawnych zgłoszeń wylosujemy 5 zwycięzców, którzy otrzymają bilety dla dwóch osób na piątkową (20.03.2015), 3. rundę Diverse Night of the Jumps w Krakowie. Wyniki zostaną opublikowane w treści tego artykułu, ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową, a wejściówki będą do odbioru w kasach przed imprezą. Powodzenia!

[AKTUALIZACJA]

Konkurs jest już zakończony! Nasza skrzynka pocztowa jak zwykle pękała w szwach i musimy Was pochwalić, bo chyba każda odpowiedź była poprawna! 😉 Dziękujemy, że wzięliście udział, a zwycięzcom gratulujemy! Podwójne wejściówki zdobyli:

– Barbara G.
– Magdalena A.
– Arkadiusz O.
– Mateusz W.
– Adam S.

Ze zwycięzcami będziemy kontaktowali się mailowo, życzymy udanej zabawy na Diverse Night of the Jumps i wszystkich zapraszamy do śledzenia stron MotoRmanii – kolejne konkursy już niebawem!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły