[Konkurs] 5 podwójnych wejściówek na FMX w Krakowie – Diverse Night of the Jumps!

- MotoRmania

Polska runda Mistrzostw Świata FMX jest już coraz bliżej, a my mamy bilety do rozdania!

W najbliższy piątek i sobotę, czyli w dniach 20 i 21 marca największe sławy Freestyle Motocrossu zjadą się do Krakowa. To właśnie tam, w Tauron Arenie odbędzie się 3 i 4 runda Diverse Night of the Jumps! Pierwsze dwie David_Rinaldo_Berlinrundy rozegrane w Berlinie pokazały, że emocje są na najwyższym poziome. Zawodnicy zaprezentowali nowe tricki, a więc możemy być pewni, że kosmiczne ewolucje to zapowiedź niesamowitych zawodów, które obejrzymy w Krakowie już za kilka dni!

Według pierwszej wersji kalendarza, w Polsce miała rozegrać się tylko jedna, sobotnia runda. Ale zainteresowanie znacznie przekroczyło pulę biletów, dlatego organizator zdecydował się na przedłużenie polskich zmagań – dlatego poza sobotnią, jest jeszcze dodatkowa, piątkowa runda! I właśnie na piątek z gwiazdami FMX mamy dla Was do rozdania 5 wejściówek dla dwóch osób! Aby je zgarnąć, wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania:

Kto zwyciężył pierwsze dwie rundy Diverse Night of the Jumps w Berlinie? Jak nazywa się jedyny, polski zawodnik, który wystartuje w Krakowie?

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs(małpka)motormania.com.pl. Konkurs potrwa do wtorku 17. marca, do godziny 12:00. Z jednego adresu e-mail można wysłać tylko jedną odpowiedź (podpowiedzi możecie szukać tutaj 😉 ). Spośród poprawnych zgłoszeń wylosujemy 5 zwycięzców, którzy otrzymają bilety dla dwóch osób na piątkową (20.03.2015), 3. rundę Diverse Night of the Jumps w Krakowie. Wyniki zostaną opublikowane w treści tego artykułu, ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową, a wejściówki będą do odbioru w kasach przed imprezą. Powodzenia!

[AKTUALIZACJA]

Konkurs jest już zakończony! Nasza skrzynka pocztowa jak zwykle pękała w szwach i musimy Was pochwalić, bo chyba każda odpowiedź była poprawna! 😉 Dziękujemy, że wzięliście udział, a zwycięzcom gratulujemy! Podwójne wejściówki zdobyli:

– Barbara G.
– Magdalena A.
– Arkadiusz O.
– Mateusz W.
– Adam S.

Ze zwycięzcami będziemy kontaktowali się mailowo, życzymy udanej zabawy na Diverse Night of the Jumps i wszystkich zapraszamy do śledzenia stron MotoRmanii – kolejne konkursy już niebawem!

publicznosc_Berlin

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl