Jarryd McNeil: (nie)zwykły trening gwiazdy FMX!
Eliasz Davidson
4 września 2015

Tak wygląda przeciętny dzień zawodowego freestyle’owca. 

Zastanawialiście się kiedyś, jak najlepsi zawodnicy w branży freestyle motocrossu przygotowują się do kolejnych zawodów? Albo może jak wygląda ich zwykły dzień treningowy? Jeżeli tak, to w klipie poniżej znajdziecie odpowiedź. Złoty medalista X-Games w konkurencji Best Whip (najlepsze wyłamanie motocykla) oraz zawodnik ekipy Nitro Circus, Jarryd McNeil we współpracy z Beau Cottingtonem oraz Yaroslavem Williamsem postanowił pokazać wszystkim, jak wygląda jego przeciętny sierpniowy trening.

Jako, że Jarryd należy do światowego panteonu zawodników FMX, w filmie znajdziecie sporo niesamowicie wyłamanych whipów (w tym także bez dwóch rąk!), stylowych grabów wyciągniętych do maksimum oraz flipów z niebezpiecznymi kombinacjami. A wszystko to na kozackich ujęciach, wśród których nie mogło zabraknąć ciekawych wstawek z GoPro (jest nawet selfie podczas whipa).

Tylko pamiętajcie, sami nie próbujcie tego w domu, a jeżeli już musicie to chociaż to nagrajcie i wyślijcie później do nas filmy.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły