Supermoto Madness: wheelie, karting, offroad w najlepszym stylu

- Piotr Jędrzejak

Ten klip ma w sobie wszystko to, za co kochamy supermoto. Koniecznie trzeba obejrzeć.

Andy DiBrino ma 20 lat i jest dość utalentowanym motocyklistą. Jazdę zaczął w wieku 3 lat, profesjonalnie ścigał się w motocrossie, flat tracku, supermoto, a teraz startuje w Mistrzostwach Ameryki na Yamasze R6. Jest sponsorowany przez sklepy MotoSport.com, a tak się składa, że ich ekipa robi też naprawdę dobre filmy. Andy jest bohaterem serii Two Wheels One Love, a wczoraj opublikowany został 4. i najlepszy odcinek – Andy ujeżdża supermociaka i to w świetnym stylu!

W filmie znajdziecie wszystko to, co najważniejsze w supermoto – jest zabawa i wheelie na parkingu, szybka jazda po winklach, wizyta na torze kartingowym i trochę jazdy po obiekcie motocrossowym. Lubimy to!

https://youtu.be/Pa1iPt9PWkw

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl