Daj ja spróbuję: zlot, palenie gumy i katapulta…

- Piotr Jędrzejak

Kolega pomógł spalić gumę. Przez chwilę nawet mu się udawało…

Co jakiś czas w internecie pojawiają się prawdziwe perełki, takie jak palenie gumy z wjazdem do garażu, czy z legendarnym już komentarzem „zajebisty jesteś” (przypomnijcie to sobie!). Wiele z takich perełek to filmy ze zlotów, jak na przykład to palenie gumy zakończone pożarem. Teraz internet podbija kolejne nagranie.

Tym razem akcja działa się na XXI Międzynarodowym Zlocie Motocykli – Steel Horses Meeting w miejscowości Regietów koło Zdyni. Brzmi grubo i tak też było. Miejsce zdarzenia to stanowisko do palenia gumy lub jak kto woli, do jarania kapora. Pewnemu motocykliście nie wychodzi to najlepiej, więc z odsieczą przybywa jego kolega. Nonszalancko rzuca tekst „daj ja spróbuję” i łapie się za manetki…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl