Freestyle Family: się dzieje, nie tylko na torze
MotoRmania
5 maja 2015

Ze względu na to, że Freestyle Family to nie tylko team, ale przede wszystkim wspólna pasja, marzenia, no i najważniejsza w tym wszystkim – przyjaźń. To kombinacja najróżniejszych charakterów i poglądów. 

informacja prasowa

Jedno jednak jest dla wszystkich członków rodziny równie istotne – wspólny czas spędzony we FF parku. Nie inaczej było w sobotę 25. kwietnia, kiedy pogoda szczególnie dopisała. Materiał video stworzył Maciej Świechowski z Hikari Pictures, jako swoistą zajawkę przed kolejnymi projektami. Jest sielsko, rodzinnie i… freestyle’owo oczywiście!

W video, poza trickami z ramp nie mogło oczywiście zabraknąć dziewczyn z Psycho Dolls. Produkcja potwierdza, to co w FMX’ie na świecie wiedzą nie od dziś – najlepiej trenuje się w grupie. Zawodnicy wzajemnie się wspierają i doradzają, z czego powstają niejednokrotnie naprawdę niesamowite tricki. Czy takie narodziły się tym razem? Kto wie? Jedno jest pewne. Zawodnicy trenują, ponieważ przed nimi sezon pełen pokazów, zawodów i nowych wyzwań.

Już 17 maja ekipę Freestyle Family będzie można zobaczyć podczas Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego w Barcinie. Już teraz możemy zagwarantować, że emocji podczas ich występu na tym wydarzeniu nie zabraknie, a niezawodni organizatorzy – Klub Motocyklowy 2nd Face, jak zawsze dodadzą przysłowiową „kropkę nad i”. Początek wydarzenia w samo południe. Zapraszamy!

Freestyle Family nakręcają: Motul, Dunlop, NGK, GoPRO, FOX.SKLEP.PL, Merkurion Sp. z o.o., Flora Point – Świat Roślin. 

„Freestyle Family to grupa ludzi, których łączy wspólna miłość do sportów ekstremalnych. W skład rodziny wchodzą najlepsi polscy zawodnicy Freestyle Motocross, Snowmobile Freestyle, MTB, BMX oraz dziewczyny z Psycho Dolls. Organizujemy pokazy, startujemy w zawodach, dostarczamy niezbędną infrastrukturę FMX/MTB, a także dbamy o gorącą atmosferę i odpowiednią dawkę adrenaliny. W tym co robimy jesteśmy profesjonalistami, których wyróżnia prawdziwa pasja.”

Więcej o Freestyle Family można znaleźć na:
freestylefamily.pl,
facebook.com/freestylefamilyonboard,
instagram.com/freestylefamilyteam.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły