Freestyle Family: się dzieje, nie tylko na torze

- MotoRmania

Ze względu na to, że Freestyle Family to nie tylko team, ale przede wszystkim wspólna pasja, marzenia, no i najważniejsza w tym wszystkim – przyjaźń. To kombinacja najróżniejszych charakterów i poglądów. 

informacja prasowa

Jedno jednak jest dla wszystkich członków rodziny równie istotne – wspólny czas spędzony we FF parku. Nie inaczej było w sobotę 25. kwietnia, kiedy pogoda szczególnie dopisała. Materiał video stworzył Maciej Świechowski z Hikari Pictures, jako swoistą zajawkę przed kolejnymi projektami. Jest sielsko, rodzinnie i… freestyle’owo oczywiście!

W video, poza trickami z ramp nie mogło oczywiście zabraknąć dziewczyn z Psycho Dolls. Produkcja potwierdza, to co w FMX’ie na świecie wiedzą nie od dziś – najlepiej trenuje się w grupie. Zawodnicy wzajemnie się wspierają i doradzają, z czego powstają niejednokrotnie naprawdę niesamowite tricki. Czy takie narodziły się tym razem? Kto wie? Jedno jest pewne. Zawodnicy trenują, ponieważ przed nimi sezon pełen pokazów, zawodów i nowych wyzwań.

Już 17 maja ekipę Freestyle Family będzie można zobaczyć podczas Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego w Barcinie. Już teraz możemy zagwarantować, że emocji podczas ich występu na tym wydarzeniu nie zabraknie, a niezawodni organizatorzy – Klub Motocyklowy 2nd Face, jak zawsze dodadzą przysłowiową „kropkę nad i”. Początek wydarzenia w samo południe. Zapraszamy!

Freestyle Family nakręcają: Motul, Dunlop, NGK, GoPRO, FOX.SKLEP.PL, Merkurion Sp. z o.o., Flora Point – Świat Roślin. 

„Freestyle Family to grupa ludzi, których łączy wspólna miłość do sportów ekstremalnych. W skład rodziny wchodzą najlepsi polscy zawodnicy Freestyle Motocross, Snowmobile Freestyle, MTB, BMX oraz dziewczyny z Psycho Dolls. Organizujemy pokazy, startujemy w zawodach, dostarczamy niezbędną infrastrukturę FMX/MTB, a także dbamy o gorącą atmosferę i odpowiednią dawkę adrenaliny. W tym co robimy jesteśmy profesjonalistami, których wyróżnia prawdziwa pasja.”

Więcej o Freestyle Family można znaleźć na:
freestylefamily.pl,
facebook.com/freestylefamilyonboard,
instagram.com/freestylefamilyteam.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl