Urban Enduro w opuszczonych budynkach: lost city

- Piotr Jędrzejak

Gdy masz wystarczająco dużo umiejętności, każda miejscówka to dobra miejscówka!

Czasem tak jest, że natrafiamy w internecie na jakiś film z tak zwanego „Zachodu”, oglądamy i nie możemy wyjść z podziwu, jakie to jest fajne. Na pewno przyznacie, że Wam też tak się zdarza. Ale Polacy nie gęsi, swoich hardkorowców też mają!

Jednym z nich jest Marcin666, zwany też Szatanem. Powinniście go już kojarzyć ze stron MotoRmanii – to jest ten gość, który połączył skill z motocykli supermoto, trial i enduro, a następnie nagrał film z urban enduro, który naprawdę warto zobaczyć. Teraz Marcin podsyła nam kolejną produkcję pod tytułem „Lost City Urban Enduro”. Ze swoimi umiejętnościami przeniósł się do opuszczonych budynków…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl