Powiało Ameryką, czyli wypasiona zajawka nowego toru od mXmoto!
Eliasz Davidson
5 maja 2015

Ekipa mXmoto nagrała wypasioną zapowiedź swojej nowej miejscówki mx 140 km od Warszawy.

Motocross to niezwykle widowiskowy sport zapewniający potężną zabawę i emocje, ale do jego uprawiania potrzebne są dobrze przygotowane tory, po których można bezpiecznie jeździć. Z tym w naszym kraju jest coraz lepiej, bo nie brakuje zapaleńców z ostrym zapałem do realizowania swojej pasji i tworzenia takich miejsc „na własną rękę”.

Taką ekipą jest bez wątpienia warszawska grupa mXmoto, która jakiś czas temu rozpoczęła prace nad swoją nową miejscówką w miejscowości Przybyszowy. Zaledwie 2 tygodnie temu 140 kilometrów od stolicy Polski chłopaki dopiero wyznaczali linię toru, a dzisiaj jest już tam kozacka trasa w iście amerykańskim stylu.

W równie świetnym klimacie wyszła zajawka z tej miejscówki z Kubą Galińskim w roli głównej. Fly DOG miał tylko przetestować drona w motocrossowych warunkach, a wyszedł z tego naprawdę kozacki trailer.

Mamy nadzieję, że wkrótce doczekamy się dłuższego filmu od chłopaków, a przy okazji zapraszamy w ich imieniu do Przybyszowy.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły