Powiało Ameryką, czyli wypasiona zajawka nowego toru od mXmoto!

- Eliasz Davidson

Ekipa mXmoto nagrała wypasioną zapowiedź swojej nowej miejscówki mx 140 km od Warszawy.

Motocross to niezwykle widowiskowy sport zapewniający potężną zabawę i emocje, ale do jego uprawiania potrzebne są dobrze przygotowane tory, po których można bezpiecznie jeździć. Z tym w naszym kraju jest coraz lepiej, bo nie brakuje zapaleńców z ostrym zapałem do realizowania swojej pasji i tworzenia takich miejsc „na własną rękę”.

Taką ekipą jest bez wątpienia warszawska grupa mXmoto, która jakiś czas temu rozpoczęła prace nad swoją nową miejscówką w miejscowości Przybyszowy. Zaledwie 2 tygodnie temu 140 kilometrów od stolicy Polski chłopaki dopiero wyznaczali linię toru, a dzisiaj jest już tam kozacka trasa w iście amerykańskim stylu.

W równie świetnym klimacie wyszła zajawka z tej miejscówki z Kubą Galińskim w roli głównej. Fly DOG miał tylko przetestować drona w motocrossowych warunkach, a wyszedł z tego naprawdę kozacki trailer.

Mamy nadzieję, że wkrótce doczekamy się dłuższego filmu od chłopaków, a przy okazji zapraszamy w ich imieniu do Przybyszowy.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl