Video-historia remontu WSK M21W2 z roku 1976

- Piotr Jędrzejak

Wszystko własnoręcznie, z pasji…

Na naszą skrzynkę dostaliśmy wiadomość od Błażeja. Błażej to młody chłopak, który interesuje się polską, zabytkową motoryzacją. I jak się okazuje, nie jest to tylko takie gadanie na pokaz!

Błażej własnoręcznie odbudował i naprawił motocykl WSK M21W2 z roku 1976, który potocznie zwany jest „czwórką”. Wszystkie swoje prace przedstawił na dwóch filmach będącymi pokazami slajdów z komentarzami.

Jak napisał w mailu do nas: „WSK i inne polskie motocykle to kawał naszej historii, z której naprawdę możemy być dumni i sądzę, że warto o tym mówić”. Z kolei pod filmem dodał, że: „Zdaję sobie sprawę z wszelkich niedociągnięć, także nie odkrywaj ameryki w komentarzu :D”.  Podziwiajcie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl