FMX Show Otwock: film od Freestyle Family!
MotoRmania
9 sierpnia 2016

Czwarta edycja FMX SHOW Otwock odbyła się w sobotę 30 lipca. Freestyle Family oraz Urząd Miasta Otwocka, OPWiK oraz Lobo Moto byli głównymi sprawcami wydarzenia. Po raz kolejny miejscem ekstremalnych ewolucji był teren dawnego wysypiska przy ulicy Warsztatowej.

informacja prasowa

FMX czyli wykonywanie widowiskowych skoków motocyklem crossowym i jednoczesnym robieniem trików na dystansie ponad 20 metrów i wysokości 3 piętra. Jest to niewątpliwie jedna z najbardziej widowiskowych dyscyplin na świecie. Najsłynniejsze imprezy tego typu to Red Bull X-fighters i XGames.

FMX SHOW OTWOCK to obecnie jedyne Polskie otwarte zawody Freestyle Motocrossowe podzielone na dwie klasy: Amator oraz Pro. Z tego też powodu zawody cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zawodników zarówno amatorów jak i zawodowców z całej Polski. Zobaczcie, co tam się działo!

Wyniki FMX PRO
1. Rafał Biały
2. Bartek Ogłaza
3. Marcin Łukaszczyk

FMX AMATOR
1. Andrzej Gurgul
2. Jarek Tworzydło
3. Sebastian „Spiewamy” Niedziela

Benzynę dolewają: Miasto Otwock, OPWiK, Motul, InterMotors, Freeway OMT, Dunlop, NGK, DID Racing Chain, Marannello Hotel and Spa, Cropp, Flora Point – Świat Roślin, Goody – Salon Reklamy, Infamous Team, LakePark Wilanów, Monster Energy Drink.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły