FMX Show Otwock: film od Freestyle Family!

- MotoRmania

Czwarta edycja FMX SHOW Otwock odbyła się w sobotę 30 lipca. Freestyle Family oraz Urząd Miasta Otwocka, OPWiK oraz Lobo Moto byli głównymi sprawcami wydarzenia. Po raz kolejny miejscem ekstremalnych ewolucji był teren dawnego wysypiska przy ulicy Warsztatowej.

informacja prasowa

FMX czyli wykonywanie widowiskowych skoków motocyklem crossowym i jednoczesnym robieniem trików na dystansie ponad 20 metrów i wysokości 3 piętra. Jest to niewątpliwie jedna z najbardziej widowiskowych dyscyplin na świecie. Najsłynniejsze imprezy tego typu to Red Bull X-fighters i XGames.

FMX SHOW OTWOCK to obecnie jedyne Polskie otwarte zawody Freestyle Motocrossowe podzielone na dwie klasy: Amator oraz Pro. Z tego też powodu zawody cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zawodników zarówno amatorów jak i zawodowców z całej Polski. Zobaczcie, co tam się działo!

Wyniki FMX PRO
1. Rafał Biały
2. Bartek Ogłaza
3. Marcin Łukaszczyk

FMX AMATOR
1. Andrzej Gurgul
2. Jarek Tworzydło
3. Sebastian „Spiewamy” Niedziela

Benzynę dolewają: Miasto Otwock, OPWiK, Motul, InterMotors, Freeway OMT, Dunlop, NGK, DID Racing Chain, Marannello Hotel and Spa, Cropp, Flora Point – Świat Roślin, Goody – Salon Reklamy, Infamous Team, LakePark Wilanów, Monster Energy Drink.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl