R1M na przełęczy Susten: cudowny, 10-minutowy onboard
Piotr Jędrzejak
9 sierpnia 2016

„Przełęcz Susten Pass jest jedną z najpiękniejszych dróg w Szwajcarii. Cieszcie się pięknymi krajobrazami oraz znakomitym dźwiękiem Yamahy R1M na zachodniej stronie Susten Pass, na odcinku (14 kilometrów) od małej wioski Gadmen do samego szczytu.”

Tak swój film opisał członek ekipy Motobasterds (to ci goście od świetnych filmów z serii The Ride). Klip, który zaraz obejrzycie, to tylko surowy onboard trwający 10 minut. JEST PRZEPIĘKNY! Możemy oglądać to codzienni. Jeżeli nie chcecie spędzić najbliższych kliku godzin odtwarzając to od nowa, lepiej od razu kliknijcie X w górnym rogu ekranu. Tym bardziej, że wszystko jest w wyśmienitej jakości i rozdzielczości 4K.

Jeżeli chcecie dokładnie sprawdzić, jaki to odcinek drogi, zerknijcie na Google Mapy. Za świetną jakość obrazu odpowiada GoPro Hero 4 z filtrem PolarPro ND. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada rejestrator dźwięku Zoom H1.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły