R1M na przełęczy Susten: cudowny, 10-minutowy onboard

- Piotr Jędrzejak

„Przełęcz Susten Pass jest jedną z najpiękniejszych dróg w Szwajcarii. Cieszcie się pięknymi krajobrazami oraz znakomitym dźwiękiem Yamahy R1M na zachodniej stronie Susten Pass, na odcinku (14 kilometrów) od małej wioski Gadmen do samego szczytu.”

Tak swój film opisał członek ekipy Motobasterds (to ci goście od świetnych filmów z serii The Ride). Klip, który zaraz obejrzycie, to tylko surowy onboard trwający 10 minut. JEST PRZEPIĘKNY! Możemy oglądać to codzienni. Jeżeli nie chcecie spędzić najbliższych kliku godzin odtwarzając to od nowa, lepiej od razu kliknijcie X w górnym rogu ekranu. Tym bardziej, że wszystko jest w wyśmienitej jakości i rozdzielczości 4K.

Jeżeli chcecie dokładnie sprawdzić, jaki to odcinek drogi, zerknijcie na Google Mapy. Za świetną jakość obrazu odpowiada GoPro Hero 4 z filtrem PolarPro ND. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada rejestrator dźwięku Zoom H1.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl