6-7 sierpnia na MotoRmania Slajd Zone – zdjęcia do pobrania!
Piotr Jędrzejak
9 sierpnia 2016

Hala z torem idealnym do treningów, pitbiki z nieograniczoną możliwością przewracania oraz grupa MotoRmaniaków chętnych do pozyskania nowych umiejętności jazdy – jak zwykle było świetnie!

zdjęcia: Piotr Ślusarz

Treningi MotoRmania Slajd Zone odbyły się w takiej formie, jak wszyscy to lubimy. Czyli dwa dni jeżdżenia, podnoszenia poziomu zrozumienia motocykla oraz swoich umiejętności. Jak zwykle zapewniliśmy Wam porady szkoleniowe, wyścigi, serwis foto i video, ale przede wszystkim 100% uwagi. Oczywiście udostępniliśmy Wam pit-biki, na których mogliście przewracać się do woli. Każdy z MotoRmaniaków przyznał otwarcie, że trenowanie slajdów to świetna zabawa, która później na pewno będzie procentowała zarówno na drodze, jak i na torze. Aby mieć siłę dobrze się bawić i trenować, zapewniliśmy zapas wody, a nie zabrakło też obiadu. Nasz sponsor, Moretti Parts, jak zwykle ufundował nagrodę w postaci akumulatora żelowego Moretti!

Wszelkie szczegóły dotyczące tego, co zapewniamy na treningach, znajdziecie tutaj. Pod tym samym linkiem jest też formularz do zapisów.

Dla każdego uczestnika minionego treningu
oraz dla wszystkich ciekawych „jak to wygląda” mamy:
> paczkę zdjęć ze szkolenia 6-7. sierpnia do pobrania <
(gdyby link przestał działać, piszcie maila).

Zapewniamy jazdę od 9:00 do 16:00, motocykle, paliwo, opony,
szkolenie, lunch w formie grilla, napoje, oraz serwis foto i filmowy.
Koszt dwóch dni z hotelem w Warszawie to 950 zł. Bez hotelu 850 zł.
Wolne miejsca, szczegóły i zapisy na następną edycję znajdziecie tutaj,
a najlepsze zdjęcia z ostatniego treningu poniżej.
Na zapisy czekamy pod listy(małpa)motormania.com.pl!

zdjęcia: Piotr Ślusarz

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły