MotoRmania Slajd Zone – zapisy trwają!

- MotoRmania

Stęskniliście się za ostrą jazdą na motocyklu? Zapraszamy Was do „MotoRmania Slajd Zone” – poza flat trackowym ranczem MotoRmanii, mamy dla Was całoroczne centrum treningowe, gdzie można w drastyczny sposób podnieść swoje umiejętności prowadzenia motocykla.

Nasza strefa slajdowa znajduje się na hali o powierzchni 4000 m² umieszczonej w kompleksie FSO w Warszawie, przy ul. Jagiellońskiej 88. Osoby z zacięciem sportowym i zawodnicy mogą tutaj ćwiczyć wejścia bokiem w zakręty, poprawić zrozumienie zachowania motocykla, a później przenieść swoje umiejętności wprost na asfalt.

Slajd Zone treningi motormania pitbike slide szkolenie (24)

Kierowcy z małym doświadczeniem oraz motocykliści jeżdżący zazwyczaj spokojnie po drogach publicznych dokonają genialnego „skrótu” – w ciągu dwóch dni nauczą się rzeczy, które przez większość motocyklistów nie zostały opanowane nigdy, pomimo lat doświadczeń na drodze.

Nasz trening bazuje na programie ćwiczeń sportowych szkół hiszpańskich – nie ma tutaj miejsca na stratę czasu, jest jazda, która zmusza do uczenia i robienia postępów.

Slajd Zone treningi motormania pitbike slide szkolenie (12)

Ćwiczycie na udostępnionych przez nas pit bike’ach o pojemności 140 ccm – możecie je wywracać bez konsekwencji finansowych. Każde ćwiczenie treningowe jest uzupełniane o elementy rywalizacji. Dla chętnych organizujemy wyścigi. Otrzymujecie motocykle, paliwo, opony, trening, wyżywienie, wodę, owoce, serwis fotograficzny i filmowy. W komplecie jest też cała fura dobrej zabawy. Te ćwiczenia to nie tylko podnoszenie umiejętności, ale również niecodzienna, motoryzacyjna rozrywka. Dla uczestników spoza Warszawy mamy też ofertę z noclegiem w hotelu.

Slajd Zone treningi motormania pitbike slide szkolenie (15)

Na filmie możecie zobaczyć jak wygląda jedno z pierwszych ćwiczeń – nauka wchodzenia bokiem w zakręty bez użycia któregokolwiek z hamulców:

A co powiecie na slajd w slow motion z Andreą Bocellim? 🙂

Zobaczcie, jak w skrócie wygląda program szkoleniowy na filmie. Obejrzyjcie kilka ujęć z mini-wyścigu po owalu, z treningów na „dużym torze” oraz wrażenia kilku uczestników. A na końcu mały bonus…

Treningi są dwudniowe – jazdy od 9:00 rano do 16:00. Grupa to maksymalnie 15 osób. Koszt dwudniowego udziału wynosi 800 zł lub 950 zł z noclegiem w hotelu. Podniesienie umiejętności – BEZCENNE! 🙂

KONIECZNIE też zobaczcie, co gwiazdy MotoGP (Kenny Roberts, Mick Doohan, Valentino Rossi i Marc Marquez) mówiły o jeździe na flat-tracku. Tego typu treningi naprawdę świetnie przenoszą się na zwykłe motocykle!

Na miejsce trzeba przywieźć swoje motocyklowe ubranie ochronne i dobry humor. My zorganizujemy resztę.

Slajd Zone treningi motormania pitbike slide szkolenie (8)

Mamy następujące terminy:
– 26-27. listopada 2016 – (trening odbył się – zobacz zdjęcia)
– 10-11. grudnia 2016 – (trening odbył się – zobacz zdjęcia)
– 14-15. stycznia 2017 – (trening odbył się – zobacz zdjęcia)
– 21-22. stycznia 2017 – (trening odbył się – zobacz zdjęcia)
– 28-29. stycznia 2017 – (trening odbył się – zobacz zdjęcia)
– 4-5. lutego 2017 – (trening odbył się)
– 11-12. marca 2017 (zapisy trwają)

TERMINY MOTORMANIA FLAT TRACK:
– treningi w zimę są zawieszone

Zapisz się pod mailem: [email protected] lub wyślij formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszeniowy:
(zapytania na [email protected])

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

 

 

tor zeran fso motormania pitbike

 

Slajd Zone treningi motormania pitbike slide szkolenie (22)

 

Slajd Zone treningi motormania pitbike slide szkolenie (23)

 

Slajd Zone treningi motormania pitbike slide szkolenie (7)

 

Slajd Zone treningi motormania pitbike slide szkolenie (3)

 

 

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl