MotoRmania Slajd Zone – zapisy trwają!
MotoRmania
24 lutego 2017

Stęskniliście się za ostrą jazdą na motocyklu? Zapraszamy Was do „MotoRmania Slajd Zone” – poza flat trackowym ranczem MotoRmanii, mamy dla Was całoroczne centrum treningowe, gdzie można w drastyczny sposób podnieść swoje umiejętności prowadzenia motocykla.

Nasza strefa slajdowa znajduje się na hali o powierzchni 4000 m² umieszczonej w kompleksie FSO w Warszawie, przy ul. Jagiellońskiej 88. Osoby z zacięciem sportowym i zawodnicy mogą tutaj ćwiczyć wejścia bokiem w zakręty, poprawić zrozumienie zachowania motocykla, a później przenieść swoje umiejętności wprost na asfalt.

Kierowcy z małym doświadczeniem oraz motocykliści jeżdżący zazwyczaj spokojnie po drogach publicznych dokonają genialnego „skrótu” – w ciągu dwóch dni nauczą się rzeczy, które przez większość motocyklistów nie zostały opanowane nigdy, pomimo lat doświadczeń na drodze.

Nasz trening bazuje na programie ćwiczeń sportowych szkół hiszpańskich – nie ma tutaj miejsca na stratę czasu, jest jazda, która zmusza do uczenia i robienia postępów.

Ćwiczycie na udostępnionych przez nas pit bike’ach o pojemności 140 ccm – możecie je wywracać bez konsekwencji finansowych. Każde ćwiczenie treningowe jest uzupełniane o elementy rywalizacji. Dla chętnych organizujemy wyścigi. Otrzymujecie motocykle, paliwo, opony, trening, wyżywienie, wodę, owoce, serwis fotograficzny i filmowy. W komplecie jest też cała fura dobrej zabawy. Te ćwiczenia to nie tylko podnoszenie umiejętności, ale również niecodzienna, motoryzacyjna rozrywka. Dla uczestników spoza Warszawy mamy też ofertę z noclegiem w hotelu.

Na filmie możecie zobaczyć jak wygląda jedno z pierwszych ćwiczeń – nauka wchodzenia bokiem w zakręty bez użycia któregokolwiek z hamulców:

A co powiecie na slajd w slow motion z Andreą Bocellim? 🙂

Zobaczcie, jak w skrócie wygląda program szkoleniowy na filmie. Obejrzyjcie kilka ujęć z mini-wyścigu po owalu, z treningów na „dużym torze” oraz wrażenia kilku uczestników. A na końcu mały bonus…

Treningi są dwudniowe – jazdy od 9:00 rano do 16:00. Grupa to maksymalnie 15 osób. Koszt dwudniowego udziału wynosi 800 zł lub 950 zł z noclegiem w hotelu. Podniesienie umiejętności – BEZCENNE! 🙂

KONIECZNIE też zobaczcie, co gwiazdy MotoGP (Kenny Roberts, Mick Doohan, Valentino Rossi i Marc Marquez) mówiły o jeździe na flat-tracku. Tego typu treningi naprawdę świetnie przenoszą się na zwykłe motocykle!

Na miejsce trzeba przywieźć swoje motocyklowe ubranie ochronne i dobry humor. My zorganizujemy resztę.

Mamy następujące terminy:
– 26-27. listopada 2016 – (trening odbył się – zobacz zdjęcia)
– 10-11. grudnia 2016 – (trening odbył się – zobacz zdjęcia)
– 14-15. stycznia 2017 – (trening odbył się – zobacz zdjęcia)
– 21-22. stycznia 2017 – (trening odbył się – zobacz zdjęcia)
– 28-29. stycznia 2017 – (trening odbył się – zobacz zdjęcia)
– 4-5. lutego 2017 – (trening odbył się)
– 11-12. marca 2017 (zapisy trwają)

TERMINY MOTORMANIA FLAT TRACK:
– treningi w zimę są zawieszone

Zapisz się pod mailem: listy@motormania.com.pl lub wyślij formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszeniowy:
(zapytania na listy@motormania.com.pl)

[contact-form-7 id=”93859″ title=”Formularz rejestracyjny – wjazd na Slide Zone”]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły