Grudniowy weekend na MotoRmania Slajd Zone: zdjęcia do pobrania!
Piotr Jędrzejak
15 grudnia 2016

Nadchodzi zima, trzeba sobie jakoś radzić bez codziennej jazdy motocyklem… Na MotoRmania Slajd Zone i pojeździcie, i pobawicie się, i podniesiecie umiejętności!

Jest zimno, szaro, zmrok nadchodzi niespodziewanie wcześnie, a do tego nie za bardzo można jeździć motocyklami… Co robić w takie smutne weekendy? Odpowiedź jest prosta – to samo, co kilku MotoRmaniaków robiło w weekend 10-11. grudnia 2016, czyli uczestniczyć w treningach MotoRmania Slajd Zone!

Na naszych pitbikach, które mogliście wywracać do woli, ćwiczyliśmy kontrolowane uślizgi na wejściu i na wyjściu z zakrętów, na wszystkie możliwe strony i sposoby, poprzez redukcję biegów oraz z użyciem hamulca, zarówno  przedniego jak i tylnego. Dzięki nowym umiejętnościom wszyscy poprawili rozumienie motocykla, a co za tym idzie – bezpieczeństwo w codziennej jeździe lub szybkość na torze. Odpowiadając na Wasze pytania: zrozumienie zachowania małego pitbika przekłada się w stosunku 1:1 na zrozumienie zachowania dużego motocykla. Każde ćwiczenie treningowe jest uzupełniane o elementy rywalizacji, z których każdy chętnie korzystał. Na 2-dniowym treningu otrzymujecie motocykle, paliwo, opony, trening, wyżywienie, kawę/herbatę, wodę, napoje energetyczne, owoce i serwis fotograficzny.

Wszelkie szczegóły dotyczące tego, jak dokładniej wyglądają treningi, znajdziecie tutaj. Są tam też filmy. Pod tym samym linkiem jest również formularz do zapisów.

Dla każdego uczestnika minionego treningu
oraz dla wszystkich ciekawych „jak to wygląda” mamy:
> paczkę zdjęć ze szkolenia 10-11. grudnia do pobrania <
(gdyby link przestał działać, piszcie maila).

Zapewniamy jazdę od 9:00 do 16:00, motocykle, paliwo, opony,
szkolenie, lunch w formie grilla, napoje, oraz serwis foto i filmowy.
Koszt dwóch dni z hotelem w Warszawie to 950 zł. Bez hotelu 850 zł.
Wolne miejsca, szczegóły i zapisy na następną edycję znajdziecie tutaj,
a najlepsze zdjęcia z ostatniego treningu poniżej.
Na zapisy czekamy pod listy(małpa)motormania.com.pl!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły