MotoRmania Slajd Zone: zdjęcia z weekendu 14-15 stycznia!
Piotr Jędrzejak
17 stycznia 2017

Jak lepiej wypełnić sobie zimowe weekendy, jednocześnie przygotowując się do sezonu? Na MotoRmania Slajd Zone dobrze pobawicie się na pitbike’ach, a przy okazji podniesiecie swoją umiejętność jazdy!

Jest zimno, szaro, zmrok nadchodzi niespodziewanie wcześnie, a do tego nie za bardzo można jeździć motocyklami… Co robić w takie smutne weekendy? Odpowiedź jest prosta – to samo, co wielu MotoRmaniaków robiło w miniony weekend 14-15 stycznia 2017, czyli uczestniczyć w treningach MotoRmania Slajd Zone!

Na naszych pitbike’ach, które mogliście wywracać do woli, ćwiczyliśmy kontrolowane uślizgi na wejściu i na wyjściu z zakrętów, na wszystkie możliwe strony i sposoby, poprzez redukcję biegów oraz z użyciem hamulca, zarówno przedniego jak i tylnego. Dzięki nowym umiejętnościom wszyscy poprawili rozumienie motocykla, a co za tym idzie – bezpieczeństwo w codziennej jeździe lub szybkość na torze. Nikt nie wyszedł od nas niezadowolony. Odpowiadając na Wasze pytania: zrozumienie zachowania małego pitbike’a przekłada się w stosunku 1:1 na zrozumienie zachowania dużego motocykla. Każde ćwiczenie treningowe jest uzupełniane o elementy rywalizacji, z których każdy chętnie korzystał. Na 2-dniowym treningu otrzymujecie motocykle, paliwo, opony, trening, wyżywienie, kawę/herbatę, wodę, napoje energetyczne, owoce i serwis fotograficzny.

Wszelkie szczegóły dotyczące tego, jak dokładniej wyglądają treningi, znajdziecie tutaj. Są tam też filmy. Pod tym samym linkiem jest również formularz do zapisów. Na najbliższy weekend 21-22 stycznia zostało już tylko kilka ostatnich miejsc, na weekend 28-29. stycznia już jest komplet zgłoszeń, ale kolejnych kilka miejsc jest na weekend 4-5. lutego!

Dla każdego uczestnika minionego treningu
oraz dla wszystkich ciekawych „jak to wygląda” mamy:
> paczkę zdjęć ze szkolenia 14-15. stycznia do pobrania <
(gdyby link przestał działać, piszcie maila).

Zapewniamy jazdę od ok. 9:00 do 16:00, motocykle, paliwo, opony,
szkolenie, lunch w formie grilla, napoje, oraz serwis foto i filmowy.
Koszt dwóch dni z hotelem w Warszawie to 950 zł. Bez hotelu 850 zł.
Wolne miejsca, szczegóły i zapisy na następną edycję znajdziecie tutaj,
a najlepsze zdjęcia z ostatniego treningu poniżej.
Na zapisy czekamy pod listy(małpa)motormania.com.pl!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły