DNOTJ: zostań bohaterem Mistrzostw Świata FMX w Krakowie!

- MotoRmania

Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie – Diverse NIGHT of the JUMPs już w marcu powrócą do Krakowa. Organizatorzy przygotowali ekstremalny konkurs dla wszystkich rządnych wrażeń fanów – Tandem Backflip Hero. Konkurs wyłoni trzeciego w historii Polski śmiałka, który z Mistrzem Europy Petrem Pilatem wykręci 12 marca podczas Mistrzostw Świata FMX w TAURON Arenie Kraków salto w tył na motocyklu!

informacja prasowa

Czy jesteś gotów dołączyć do elitarnego grona trójki najodważniejszych kibiców w Polsce? Nic prostszego, przyłącz się do naszej zabawy i zostań Tandem Backflip Hero!!!

Historia pierwszego Tandem Backflipa w Polsce sięga 2013 roku, kiedy Iwona Guzowska z Petrem Pilatem wykonali Backflipa na Pomorzu. Wielokrotna Mistrzyni Świata i Europy w boksie i kickboxingu do dzisiaj wspomina ten wyczyn, jak jedno z najbardziej niesamowitych przeżyć w swoim życiu.

Drugą odważną osobą był Mateusz Wieczorek, który otrzymał możliwość wykonania „skoku życia” dzięki konkursowi Tandem Backflip Hero zorganizowanemu w zeszłym roku przed trójmiejską rundą Mistrzostw Świata. Jeszcze przed samym skokiem Mateusz mówił, że to dla niego przygoda życia, a kiedy 21 listopada wraz z Petrem pomyślnie wylądowali salto w tył, stał się bohaterem wydarzenia, któremu publiczność zgotowała długie owacje na stojąco.

Teraz ponownie bohaterem, który wystąpi razem z Petrem, może zostać każdy, kto weźmie udział w konkursie „Tandem Backflip Hero”. Konkurs startuje już dziś na fan page’u na Facebook’u Sportainment – promotora Diverse NIGHT of the JUMPs.

Jesteś gotów podjąć wyzwanie?

Zasady udziału są proste. Każdy chcący wziąć udział musi w ciągu tygodnia nadesłać przez wiadomość na FB zdjęcie siebie uprawiającego sport, w tym sporty akcji, lub inne ekstremalne ciekawe i niestandardowe zajawki życiowe świadczące o odwadze. Co istotne: liczy się klimat zdjęcia. Warunki, które muszą spełnić uczestnicy ze względów bezpieczeństwa to między innymi: pełnoletność, dobry stan zdrowia i wzrost do 185 cm. Pełen regulamin znajduje się na stronie internetowej Sportainment (klik).

Konkurs został podzielony na etapy. Po zakończeniu przyjmowania zdjęć nastąpi etap głosowania poprzez „polubienia”. Trójka najwyżej ocenionych bohaterów zdjęć oraz dwójka wybrana przez promotora Mistrzostw Świata FMX w Polsce pojedzie na testy do ośrodka sportów motorowych. To właśnie tam ostatecznie zostanie wyłoniony zwycięzca, który najpierw uda się do Czech, aby potrenować z Petrem, a następnie wykręci z nim Backflipa w TAURON Arenie Kraków.

Oczywiście poza nagrodą główną, czyli możliwością przeżycia przygody życia, przewidziane są nagrody dla całej piątki półfinalistów. Będą to podwójne zaproszenia na polskie Grand Prix oraz pakiet prezentów od sponsora tytularnego – marki Diverse.

W to, że znajdzie się śmiałek, który podobnie, jak Iwona Guzowska dwa lata temu oraz Mateusz w zeszłym roku, wsiądzie z Petrem na motocykl i wykręci salto w tył, nie wątpimy. Zainteresowanie pierwszą edycją konkursu było ogromne, a walka o wejście do finału zacięta. Finalistów poznamy już 10. lutego, a niecały tydzień później zostanie wyłoniony zwycięzca, który przed publicznością w TAURON Arenie Kraków będzie miał okazję dopisać kolejny rozdział do historii FMX’u w Polsce.

Natomiast, jeśli mimo wszystko nie planujecie wykonywać Backflipa z Petrem Pilatem, nic straconego! Nadal możecie na żywo kibicować najlepszym zawodnikom Freestyle Motocrossu oraz wesprzeć dopingiem zarówno polskiego reprezentanta Marcina Łukaszczyka, jak i laureata konkursu. Jeśli więc nadal nie macie biletów, nie zwlekajcie – tego wydarzenia nie można przegapić!

Harmonogram Tandem Backflip Hero
– start konkursu 21 stycznia 2016
– termin nadsyłania zdjęć do 31 stycznia 2016
– start głosowania 01 lutego 2016
– koniec głosowania i wyłonienie finalistów 10 luty 2016

Bilety do nabycia w Salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz na eventim.pl.
Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: nightofthejumps.com
Oficjalny profil na Facebook’u: facebook.com/NIGHToftheJUMPs
Oficjalna strona Sponsora DIVERSE ExtremeTeam diverseextremeteam.com
Strona wydarzenia: facebook.com/events/1646140902321453/
Promotor w Polsce: Sportainment.pl

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl