O tym, jak Endurowiec uczył Motocrossowca nowych sztuczek

- Piotr Jędrzejak

Motocrossowcy generalnie gardzą motocyklami enduro. A jak udowodnił Adam Riemann, te sprzęty potrafią naprawdę dużo!

Na wstępie musimy zaznaczyć, że jest to najnowszy film od Motology. Tak samo, jak we wszystkich innych produkcjach z tego studia, teraz również możecie spodziewać się genialnych ujęć oraz jazdy na najwyższym poziomie.

Adam Riemann, doświadczony zawodnik enduro, tym razem postanowił nauczyć Louisa Calvina, młodego fanatyka motocrossu, nowych sztuczek na offroadówce. Wyrwał go z toru motocrossowego, wsadził na motocykl z reflektorem i kazał powtarzać swoje sztuczki. O ile podstawy (praca ciałem i kontrola gazu) są identyczne, to okazało się, że nie wszystko jest takie łatwe. Tak powstał kolejny świetny film: „ekstremalna przemiana”.

Uważni widzowie zauważą kilka docinek. Adam zabawnie podkreśla wyższość enduro nad motocrossem oraz wyższość dwusuwów nad czterosuwami. Zgadzacie się z nim, czy jesteście w przeciwnym obozie?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl