O tym, jak Endurowiec uczył Motocrossowca nowych sztuczek
Piotr Jędrzejak
25 stycznia 2016

Motocrossowcy generalnie gardzą motocyklami enduro. A jak udowodnił Adam Riemann, te sprzęty potrafią naprawdę dużo!

Na wstępie musimy zaznaczyć, że jest to najnowszy film od Motology. Tak samo, jak we wszystkich innych produkcjach z tego studia, teraz również możecie spodziewać się genialnych ujęć oraz jazdy na najwyższym poziomie.

Adam Riemann, doświadczony zawodnik enduro, tym razem postanowił nauczyć Louisa Calvina, młodego fanatyka motocrossu, nowych sztuczek na offroadówce. Wyrwał go z toru motocrossowego, wsadził na motocykl z reflektorem i kazał powtarzać swoje sztuczki. O ile podstawy (praca ciałem i kontrola gazu) są identyczne, to okazało się, że nie wszystko jest takie łatwe. Tak powstał kolejny świetny film: „ekstremalna przemiana”.

Uważni widzowie zauważą kilka docinek. Adam zabawnie podkreśla wyższość enduro nad motocrossem oraz wyższość dwusuwów nad czterosuwami. Zgadzacie się z nim, czy jesteście w przeciwnym obozie?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły