Program Assistance na sprzęt motocyklowy już działa!

- MotoRmania

Twoje motocyklowe zakupy właśnie stały się jeszcze bezpieczniejsze.

informacja prasowa

W minionym tygodniu, w Dobrych Sklepach Motocyklowych ruszył program Assistance – unikalne na polskim rynku zabezpieczenie sprzętu motocyklowego. Wystarczy, że zarejestrujesz produkt w Assistance, a w razie kradzieży lub zniszczenia w wypadku będziesz mógł kupić nowy z 50% rabatem!

Program obejmuje najpopularniejsze motocyklowe marki: Berik, RST, Ozone, Rebelhorn, Held, Arai, Airoh, HJC oraz SW-Motech i obowiązuje wyłącznie w Dobrych Sklepach Motocyklowych, czyli sieci ponad 150 sprawdzonych salonów ze sprzętem motocyklowym. Ich listę znajdziesz TUTAJ [kliknij].

Szczegóły dotyczące programu Assistance oraz formularz rejestracyjny jest dostępny w serwisie Dobresklepymotocyklowe.pl.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl