Diverse NIGHT of the JUMPs w Krakowie: oficjalna relacja video!
Piotr Jędrzejak
6 kwietnia 2018

To była najbardziej ekstremalna i najbardziej emocjonująca odsłona Diverse NIGHT of the JUMPs. Setki tricków wykonanych na motocyklach i rowerach w ramach połączonych Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie z zawodami Pucharu Świata FMB World Tour porwały widzów, którzy wybrali się 24 marca do TAURON Areny Kraków. Przeżyjmy to raz jeszcze oglądając oficjalną relację video z tego wydarzenia.

informacja prasowa

Przypomnijmy tylko, że rywalizację FMX po zaciętej batalii wygrał Maikel Melero przed Lukiem Ackermannem, który aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w generalce i ma w tym sezonie spore szanse na swój pierwszy tytuł Mistrza Świata. W rywalizacji rowerowej trofeum Pucharu Świata FMB zdobył Dawid Godziek. Po triumfie Szymona Godźka w 2017 roku, zwycięstwo w tej konkurencji pozostaje w rodzinie Godźków. Drugim mocnym polskim akcentem było zwycięstwo Marcina Łukaszczyka w konkursie Best Whip. To już kolejny raz, kiedy Marcin pokonuje najlepszych specjalistów od łamania motocykla w powietrzu i zgarnia główne trofeum.

Najbardziej ekstremalna runda Mistrzostw Świata FMX – Diverse NIGHT of the JUMPs w Krakowie przeszła do historii. Ci z was, którzy nie wybrali się do TAURON Areny Kraków, aby oglądać zawody na żywo, już teraz mogą śledzić stronę Sportainment na Facebooku, aby być na bieżąco z informacjami na temat przyszłorocznej odsłony tego wydarzenia.

Póki co zachęcamy do obejrzenia oficjalnej relacji video z Diverse NIGHT of the JUMPs podczas której z ramp latały motocykle, rowery i po raz pierwszy w Krakowie – skuter śnieżny. Sprawdźcie to:

A już od 11-13 kwietnia kompilację najlepszych momentów z tego wydarzenia będziecie mogli zobaczyć na kanale Eurosport 2.

Więcej informacji na: www.dnotj.pl oraz
facebook.com/SportainmentMarketingAgency
Strona wydarzenia: facebook.com/events/264436394087726
Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com
Oficjalny profil na Facebooku: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły