Kosz na śmieci z motocyklowym silnikiem potrafi wheelie

- Piotr Jędrzejak

Szczypta fantazji + trochę czasu w warsztacie = radocha ze znajomymi i w internecie.

Daniel Winter pochodzi z Australii i wraz z kolegami wpadli na świetny pomysł. Zamontowali silnik motocyklowy na deskorolce. Jakość jazdy nie była jednak zbyt satysfakcjonująca, a więc chłopaki szybko postanowili, że trzeba zmienić „furę”. Spawarki poszły w ruch i tak powstał on – zielony kosz na śmieci potrafiący wheelie!

Żeby nie było zbyt łatwo, silnik uruchamia się z kopniaka (kosz posiada stosowne wycięcie), a skrzynia biegów to typowa konstrukcja manualna wraz ze sprzęgłem. Piękne!

https://www.youtube.com/watch?v=n90nU-_ZdFc

Macie ochotę przekonać się, jak jeździła deskorolka z silnikiem? Też było ciekawie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl