Diverse NIGHT of the JUMPs: mistrzowski prezent pod choinkę?

- MotoRmania

Nie masz pomysłu na prezent? Wyprawa do centrum handlowego przyprawia cię o dreszcze większe niż widok zawodnika kręcącego salto w tył? Mamy na to rozwiązanie!

Informacja prasowa

Diverse NIGHT of the JUMPS – Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie powracają do ERGO ARENY 22 marca 2014, my mamy dla was bilety na to niesamowite wydarzenia już dziś! Spraw bliskim ekstremalny prezent pod choinkę.

Już w marcu najlepsi zawodnicy freestyle motocrossu, w tym byli i obecni Mistrzowie Bilety na NOTJ jako prezentŚwiata, zmierzą się w walce o punkty polskiego Grand Prix i zaprezentują swoje nawet najbardziej szalone ewolucje na motocyklu.

W przyszłym roku NIGHT of the JUMPs wraca do korzeni. Ponownie z marką Diverse na pokładzie gwarantujemy, że mocnych wrażeń nie zabraknie. Poza rywalizacją wirtuozów FMX, na widzów czeka sporo dodatkowych pokazów oraz atrakcji. Jedną z nich będzie rzecz, której nikt nigdy wcześniej w Polsce nie wykonał  -podobnie jak w tym roku Tandem Backflip w wykonaniu Petra Pilata i Iwony Guzowskiej! Co będzie tą wielką niespodzianką, zdradzimy już wkrótce.

Chcesz zostać ekstremalnym św. Mikołajem? Zamów bilety na to niesamowite wydarzenie już dziś i podaruj bliskim jako prezent świąteczny! Możesz to zrobić na stronie Eventim.

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps.
Oficjalny profil na Facebook’u.
Dołącz do wydarzenia i zaproś ekipę.
Promotor w Polsce SPORTAINMENT.pl.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl