LwG dla moto: onboard z pozdrowieniami!

- Piotr Jędrzejak

Motocyklista motocyklistę zawsze pozdrowi – tak to wygląda w praktyce!

Na początku minionego sezonu pisaliśmy o tym, czy kierowcy rzeczywiście patrzą w lusterka. To stało się za sprawą kompilacji „LwG dla patrzących w lusterka”, w której to motocyklista dziękuje wszystkim kierowcom ustępującym miejsca. Film był hitem i oglądało się go mega przyjemnie.

Teraz zobaczcie coś, nowego, jeszcze lepszego. Żeby się za bardzo nie rozpisywać, zacytujemy maila od autora:

Witam,lewa w gore dla motocyklistow

W zeszłym sezonie zrobiłem filmik „LwG dla patrzących w lusterka”, który znalazł się również u Was na stronie. Jednakże filmik tamten był niejako „efektem ubocznym” realnego zamierzenia, które udało mi się zrealizować w tym roku (uzbierało się więcej sensownych kadrów). I tak w ramach 100 filmu na kanale mojego MotoVlogu, wypuściłem kolejną kompilację LwG ale tym razem skierowaną ku motocyklistom!

Pzdr,
CODA

CODA dalej napisał skromnie, że „być może znowu uznamy, że film warto go pokazać”. No jasne, że warto! Przy okazji wspomniał, że po cichu liczy na nowych fanów, aby „z nadejściem wiosny na ostro wejść z motovlogiem mając większe grono odbiorców”. Szukajcie go na YouTube i Facebooku, ale odnosimy silne wrażenie, że jego produkcje zobaczycie na stronach MotoRmanii jeszcze nie raz! CODA, dzięki!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl