Czy kierowcy rzeczywiście patrzą w lusterka?
Piotr Jędrzejak
22 kwietnia 2013

‚Miło, że z roku na rok jest Was coraz więcej.’ – jak pisze CODA o kierowcach używających lusterek.

W sieci natknęliśmy się na nowy klip od CODApl. Tym razem jest to kompilacja kierowców, którzy rzeczywiście patrzą w lusterka i rzeczywiście ustępują miejsca dla motocykla! Obejrzyjcie film i zwróćcie uwagę na kilka szczegółów – CODA, mimo że jeździ CBR1000RR, jest całkiem spokojny na drodze. Mamy tutaj na myśli, że zwyczajnie daje kierowcom możliwość, żeby go zobaczyli. Przy okazji sam też im dziękuje. Czyżby pozytywna karma?

Tego nie wiemy, ale pokonując na motocyklach całkiem sporo kilometrów, sami też odnieśliśmy wrażenie, że ostatnio ciężko spotkać kierowców, którzy specjalnie zajeżdżają drogę, a tych rozjeżdżających się na widok motocykla w lusterku jest coraz więcej. Jakie są Wasze spostrzeżenia na ten temat? Czy polscy kierowcy są rzeczywiście coraz bardziej kulturalni w stosunku do motocyklistów?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły