Czy kierowcy rzeczywiście patrzą w lusterka?

- Piotr Jędrzejak

’Miło, że z roku na rok jest Was coraz więcej.’ – jak pisze CODA o kierowcach używających lusterek.

W sieci natknęliśmy się na nowy klip od CODApl. Tym razem jest to kompilacja kierowców, którzy rzeczywiście patrzą w lusterka i rzeczywiście ustępują miejsca dla motocykla! Obejrzyjcie film i zwróćcie uwagę na kilka szczegółów – CODA, mimo że jeździ CBR1000RR, jest całkiem spokojny na drodze. Mamy tutaj na myśli, że zwyczajnie daje kierowcom możliwość, żeby go zobaczyli. Przy okazji sam też im dziękuje. Czyżby pozytywna karma?

Tego nie wiemy, ale pokonując na motocyklach całkiem sporo kilometrów, sami też odnieśliśmy wrażenie, że ostatnio ciężko spotkać kierowców, którzy specjalnie zajeżdżają drogę, a tych rozjeżdżających się na widok motocykla w lusterku jest coraz więcej. Jakie są Wasze spostrzeżenia na ten temat? Czy polscy kierowcy są rzeczywiście coraz bardziej kulturalni w stosunku do motocyklistów?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl