Bilety na Mistrzostwa Świata FMX w Kraków Arenie dostępne w sprzedaży!
MotoRmania
22 grudnia 2014

21 marca 2015 roku najlepsi zawodnicy Freestyle Motocrossu będą czarować trickami publiczność, która wybierze się do Kraków Areny na Diverse NIGHT of the JUMPs. Mistrzostwa Świata FMX to nie tylko wielkie sportowe emocje, ale także niesamowite show stworzone z myślą o całych rodzinach.

informacja prasowa

Wirtuozi lotów na motocyklach, wśród których znajdzie się zarówno utalentowana „młoda krew”, jak i utytułowana „stara gwardia”, sprawią, że pierwszy dzień wiosny będzie w Krakowie wyjątkowy.

W marcu, najlepsi zawodnicy lotów na motocyklach porwą publiczność niesamowitymi ewolucjami w powietrzu wykonywanymi na wysokości niemal 3-ciego piętra. Na torze, do którego produkcji użytych zostanie ponad 2 000 ton mieszanki gliny i pasku, staną rampy, lądowania oraz znajdzie się sekcja do wyścigów supercrossowych. To wszystko stworzy duże pole do popisu zawodnikom, którzy jak zawsze będą chcieli zaimponować zarówno publiczności, jak i sędziom.

Emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ lista startowa na przyszły sezon MŚ zawiera wiele mocnych nazwisk, o których będziemy sukcesywnie informować. Już teraz możemy zdradzić, że w stawce znajdzie się trzech byłych i jeden urzędujący Mistrz Świata. Remi Bizouard (2008, 2009, 2012), Libor Podmol (2010), David Rinaldo (2013) oraz Maikel Melero (2014) te cztery nazwiska gwarantują rywalizację na najwyższym światowym poziomie. Każdy z nich ma w swoim repertuarze niesamowicie widowiskowe i trudne tricki, które będzie chciał zaprezentować w walce o punkty klasyfikacji generalnej.

Wymieniona powyżej czwórka zawodników to „pewniaki” w walce o najwyższe trofeum, pamiętajmy jednak, że Freestyle Motocross jest sportem nieprzewidywalnym. Czy pozostali zawodnicy mogą im pomieszać szyki? Czy podczas Diverse NIGHT of the JUMPs w krakowskiej arenie zawodnicy po raz kolejny zaprzeczą prawom fizyki wykonując zaskakujące kombinacje tricków? Wszystkiego dowiecie się już 21 marca 2015 r.

Odliczanie do polskiego Grand Prix w Krakowie zostało rozpoczęte, jeśli jeszcze nie macie biletów, spieszcie się aby zdobyć najlepsze miejsca i nie przeoczyć najbardziej ekstremalnego wydarzenia 2015 roku na południu kraju! Bilety już do nabycia na: Eventim.pl, oraz w salonach EMIPK na terenie całego kraju.

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps: nightofthejumps.com
Oficjalny profil na Facebook’u: facebook.com/NIGHToftheJUMPs
Promotor w Polsce i więcej informacji: SPORTAINMENT.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły