30-letni płyn hamulcowy?!
Piotr Jędrzejak
22 grudnia 2014

Gdy zobaczyliśmy temat na Reddicie o takim tytule, nie byliśmy pewni, czy aby na pewno dobrze przeczytaliśmy o co chodzi. A jednak! Wygląda na to, że ktoś rzeczywiście nie zmieniał płynu hamulcowego w motocyklu od 30 lat…

Pokazujemy Wam ten film do dlatego, że 30-letni płyn hamulcowy to coś, co ogląda się z ciekawości. Trochę jak eksponat w muzeum osobliwości. A teraz przeczytajcie cytat autora, to powinno trochę wyjaśnić o co chodzi:

„Znalazłem to w zbiorniczku płynu hamulcowego w motocyklu mojego taty. Motocykl (Suzuki GR650-X) ma jakieś 30 lat i nie posiadamy jego historii serwisowej. Jest więc całkiem prawdopodobne, że płyn nigdy nie był zmieniany. Obrzydliwe.

Nie mamy pojęcia, czy rzeczywiście tak wygląda 30-letni płyn hamulcowy, ponieważ… nigdy takiego nie widzieliśmy. Niezależnie od tego, po tak obrzydliwym znalezisku wymienilibyśmy płyn razem z przewodami hamulcowymi. A pompa i zaciski przeszłyby gruntowny remont.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły