Gumowanie na Simsonie S51 i CBR125R oraz… było blisko!
Piotr Jędrzejak
22 grudnia 2014

Zator powraca! Pamiętacie go? Tak, to właśnie ten gość, który gumowanie na Simsonie S51 opanował do perfekcji.

Pisaliśmy o nim na początku września i jego technika rzeczywiście zrobiła na nas potężne wrażenie. Tamten filmik jednak zakończył się dość nieprzyjemnym ujęciem, w którym Zator wyprzedza kilka aut i nie zauważa samochodu wyjeżdżającego z podporządkowanej. We wrześniu ujęcie nie zostało dokończone, więc finału spodziewać się możecie teraz.

Zanim jednak zobaczycie co się stało, obejrzyjcie trochę gumowania! Nie tylko na Simsonie S51, bo w międzyczasie Zator przerzucił się na Hondę CBR125R i jak widać, też idzie mu całkiem nieźle!

Jak widzicie w ostatnim ujęciu, Zator ominął samochód. Ale było naprawdę blisko i niebezpiecznie – dobrze, że nic nie jechało z naprzeciwka… Niech to będzie kolejny dowód na to, że nie zawsze warto wyprzedzać zatrzymujące się samochody, ale zawsze warto mieć oczy dookoła głowy!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły