MotoRomania 2014: video z moto-podróży na Transalpinę i Transfogaraską!
Piotr Jędrzejak
22 grudnia 2014

4 osoby, 4 motocykle, 4 tysiące kilometrów, 9 dni, świetny wypoczynek i dwie wyśmienite trasy motocyklowe: Transalpina i Transfogaraska!

Tak jak już kiedyś wspomnieliśmy, koniec sezonu to taki okres, w którym jeździ się raczej niedużo, ale za to jest więcej czasu na składanie filmów z całego roku! Tym razem na naszej skrzynce znaleźliśmy video relację z wyprawy MotoRomania 2014. Przeczytajcie kilka słów od autorów i oglądajcie!

Siema! Przedstawiam film z naszego wypadu! Przejechaliśmy trasę Słowacja – Węgry – Rumunia, aby docelowo dotrzeć na Transalpinę i Transfogaraską!

Podróż odbyliśmy w tym roku, dwoma sportami w postaci Hondy CBR600 F4i oraz dwoma turystykami. W trasie wzięły udział 4 osoby: Malwina Sabina Maciej i Darek. Nie odbyło się bez przygód… Jak zobaczycie na końcu filmu, zabrakło paliwa… Taki żart, ale jednak nie do końca… 🙂 Widoki naprawdę fajne i niebywałe. Przejechaliśmy niecałe 4000 km w 9 dni, czyli turystyka połączona z wypoczynkiem. Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły