Totalnie odjechany film z samotnej moto-podróży po Norwegii
Piotr Jędrzejak
5 września 2019

Piękne ujęcia, fantastyczny montaż, cudowne krajobrazy, a wszystko z samotnej podróży motocyklem.

Exemon jest zwykłym motocyklistą z Łotwy. Jeździ Aprilią Dorsoduro i w minione wakacje postanowił wybrać się na spontaniczną podróż po Norwegii. Najwięcej czasu poświęcił na ustalenie widowiskowej trasy (wyszło 3000 kilometrów w 9 dni – mapa na dole), a resztą niespecjalnie się przejmował. Zabrał więc ze sobą kilka podstawowych ciuchów i miał nadzieję, że po drodze znajdzie jakieś noclegi – po fakcie przyznał, że wyszło drogo z powodu szczytu sezonu i braku miejsc w tanich hotelach i pokojach, dlatego następnym razem weźmie namiot.

Najważniejsze jednak, że Exemon spakował ze sobą kamerę GoPro oraz drona Mavic Air. Jak sam przyznaje: „Nie jestem blogerem czy coś takiego. Po prostu robię te filmy dla siebie i przyjaciół.”

Wyraźnie widać, że Exemon ma specjalny dar nagrywania i montowania. Jego „zwykły” film z podróży spokojnie może zostać oficjalnym klipem promocyjnym Norwegii. Ten film sprawił, że jeżeli ktokolwiek, kiedykolwiek zaproponuje nam podróż po Norwegii, zgadzamy się bez zawahania. Więcej na jego kanale YT oraz na Instagramie, gdzie jest bardziej aktywny, a teraz zobaczcie o co chodzi:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły