Totalnie odjechany film z samotnej moto-podróży po Norwegii

- Piotr Jędrzejak

Piękne ujęcia, fantastyczny montaż, cudowne krajobrazy, a wszystko z samotnej podróży motocyklem.

Exemon jest zwykłym motocyklistą z Łotwy. Jeździ Aprilią Dorsoduro i w minione wakacje postanowił wybrać się na spontaniczną podróż po Norwegii. Najwięcej czasu poświęcił na ustalenie widowiskowej trasy (wyszło 3000 kilometrów w 9 dni – mapa na dole), a resztą niespecjalnie się przejmował. Zabrał więc ze sobą kilka podstawowych ciuchów i miał nadzieję, że po drodze znajdzie jakieś noclegi – po fakcie przyznał, że wyszło drogo z powodu szczytu sezonu i braku miejsc w tanich hotelach i pokojach, dlatego następnym razem weźmie namiot.

Najważniejsze jednak, że Exemon spakował ze sobą kamerę GoPro oraz drona Mavic Air. Jak sam przyznaje: „Nie jestem blogerem czy coś takiego. Po prostu robię te filmy dla siebie i przyjaciół.”

Wyraźnie widać, że Exemon ma specjalny dar nagrywania i montowania. Jego „zwykły” film z podróży spokojnie może zostać oficjalnym klipem promocyjnym Norwegii. Ten film sprawił, że jeżeli ktokolwiek, kiedykolwiek zaproponuje nam podróż po Norwegii, zgadzamy się bez zawahania. Więcej na jego kanale YT oraz na Instagramie, gdzie jest bardziej aktywny, a teraz zobaczcie o co chodzi:

podróż norwegia

podróż norwegia exemon dorsoduro aprilia

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl