Przełęcz Stelvio z drona: przepiękny, powalający na kolana film

- Piotr Jędrzejak

Byłeś na Stelvio i nagrałeś onboard kamerką z motocykla? To urocze. 

Studio Atellani zabrało na przełęcz Stelvio swojego drona wraz z wysokiej jakości kamerą. Po 60 minutach lotu, 4 godzinach edycji oraz po dodaniu fantastycznego podkładu muzycznego, powstało dzieło filmowe, które dosłownie powala na kolana. Do tego jest w jakości 4K UHD, więc jeżeli czytasz nas ze smartfona, polecamy zapisać sobie ten link do obejrzenia później, na dużym i dobrym TV. Albo w kinie, jeżeli macie odpowiednie kontakty.

Przełęcz Stelvio jest miejscem, które „lubiący podróżować motocyklista” po prostu musi odwiedzić. Zakręty może i nie są jak na torze, ale za to wrażenia i widoki… No własnie, widoki na żywo i tak nijak mają się do tego, co udało się uchwycić z drona. Podziwiajcie (i już planujcie wakacje 2019):

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl