BASE Jump na motocyklu… na płaskim terenie?!

- Piotr Jędrzejak

Zbudował wielką rampę, wziął spadochron i rozpędził się ile mógł. Ten facet zrealizował marzenie każdego dzieciaka!

Brad O’Neal sam przyznaje, że nie jest pierwszym gościem, który postanowił wykonać BASE Jump na motocyklu. Jest jednak mała różnica… Generalnie skoki BASE wykonywane są z dużych budynków, z mostów lub z klifów (tak jak zrobili to na motocyklu chłopaki ze StuntFreaksTeam). Brad postanowił wykonać skok z płaskiego terenu i jest w tym pionierem. Ale jak?

Sposób jest bardzo prosty i przyznacie, że zalicza się do marzeń każdego dzieciaka (również tych dorosłych dzieciaków). Zresztą to było również marzenie samego Brada, od kiedy miał 12 lat. Zbudował więc olbrzymią(!) rampę, założył na plecy spadochron, rozpędził swoją crossówkę ile tylko mógł, no i poleciał…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl