Wypadek motocyklowy na Google Street View: klatka po klatce

- Piotr Jędrzejak

Czegoś takiego na Street View jeszcze nie widzieliśmy!

Google Street View to świetny wynalazek. Można dzięki niemu nie tylko świetnie wyznaczyć sobie trasę, ale też odwiedzić muzeum Hondy, muzeum Ducati, a nawet przejechać się po torach wyścigowych. To też świetne narzędzie do sprawdzania „ciekawe jak wygląda mój dom przez internet? O nawet mój samochód się załapał!”. Tym razem jednak obiektywy Google zauważyły coś innego.

Jeżeli masz już zaliczyć szlifa na motocyklu, zrób to z pompą. Najlepiej tuż przed samochodem oznakowanym Google, z wielką kamerą na dachu – popularność w sieci gwarantowana. I co? I udało się!

Rzecz miała miejsce w brazylijskim mieście Blumenau, na ulicy Rua 7 de Setembro, a nasz główny bohater zwyczajnie przekozaczył. Tuż przed zakrętem śmignął obok pierwszego samochodu, a na samym łuku wyniosło go na zewnętrzną. Akurat tam jechał inny samochód, doszło do kontaktu i gleby. Wygląda jednak na to, że nic nikomu się nie stało – chłopak szybko się pozbierał i pojechał dalej.

wypadek na google street view (1)

wypadek na google street view (2)

wypadek na google street view (3)

wypadek na google street view (4)

wypadek na google street view (5)

wypadek na google street view (6)

wypadek na google street view (7)

wypadek na google street view (8)

Chcecie zobaczyć to sami? Zapraszamy do Google Street View.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl