Wypadek motocyklowy na Google Street View: klatka po klatce
Piotr Jędrzejak
4 września 2014

Czegoś takiego na Street View jeszcze nie widzieliśmy!

Google Street View to świetny wynalazek. Można dzięki niemu nie tylko świetnie wyznaczyć sobie trasę, ale też odwiedzić muzeum Hondy, muzeum Ducati, a nawet przejechać się po torach wyścigowych. To też świetne narzędzie do sprawdzania „ciekawe jak wygląda mój dom przez internet? O nawet mój samochód się załapał!”. Tym razem jednak obiektywy Google zauważyły coś innego.

Jeżeli masz już zaliczyć szlifa na motocyklu, zrób to z pompą. Najlepiej tuż przed samochodem oznakowanym Google, z wielką kamerą na dachu – popularność w sieci gwarantowana. I co? I udało się!

Rzecz miała miejsce w brazylijskim mieście Blumenau, na ulicy Rua 7 de Setembro, a nasz główny bohater zwyczajnie przekozaczył. Tuż przed zakrętem śmignął obok pierwszego samochodu, a na samym łuku wyniosło go na zewnętrzną. Akurat tam jechał inny samochód, doszło do kontaktu i gleby. Wygląda jednak na to, że nic nikomu się nie stało – chłopak szybko się pozbierał i pojechał dalej.

Chcecie zobaczyć to sami? Zapraszamy do Google Street View.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły