Muzeum Hondy w Street View! Obejrzyj kolekcję motocykli, samochodów, wyścigówek…

- Piotr Jędrzejak

Nie masz akurat dziś czasu, żeby zarezerwować sobie lot do Japonii, ale bardzo chciałbyś odwiedzić muzeum Honda Collection Hall?

Żaden problem, a to dzięki koncernowi Google! Muzeum zostało odwiedzone i zwiedzone przez obiektywy Street View, a dzięki temu my możemy bez wychodzenia z domu przejść się po całym muzeum. Chcesz poznać technologie Hondy, ich roboty które potrafią chodzić? Żaden problem. Interesują Cię ich samochody wyścigowe? A może zwykłe osobówki, które zapisały się na stałe na kartach historii? A może tak jak my – najbardziej chcecie „pochodzić” sobie wśród rzędów legendarnych motocykli wyścigowych oraz cywilnych z całej działalności marki Honda? Proszę bardzo. Wystarczy klikać myszką.

Dla ułatwienia, podajemy kilka linków bezpośrednio do pomieszczeń Honda Collection Hall:
motocykle wyścigowe
motocykle cywilne
samochody wyścigowe
samochody cywilne
roboty i technologia
hol główny
sklepik z pamiątkami i restauracja

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl