Odwiedź Muzeum Ducati… dzięki Google Maps!
Piotr Jędrzejak
21 lutego 2014

Zobacz wyścigową historię producenta z Bolonii!

Muzeum Ducati odwiedza rocznie 40 000 osób. Nic dziwnego, bo można w nim zobaczyć historię tej wyścigowej marki w postaci ponad 40 motocykli na obszarze 850 metrów kwadratowych. Muzeum zostało też uznane przez włoskie Ministerstwo Dziedzictwa Kulturowego jako znacząca wartość kulturalna, a każdy przewodnik doradzi, aby je odwiedzić.

Teraz drzwi Muzeum otworzyły się dla wszystkich i to bez ruszania się sprzed komputera! W Muzeum Ducati zawitał sprzęt Google Maps!

Dzięki zdjęciom wysokiej rozdzielczości i technologii Street View, możecie odbyć wirtualny spacer i obejrzeć wszystkie motocykle z bliska – zaczyna się na Cucciolo z roku 1946, a kończy na aktualnych sprzętach MotoGP. Nie zabrakło też kilku silników, a nam udało się nawet przeczytać kilka opisów! Przy okazji możecie zajrzeć do sklepu Ducati, a po „wyjściu” z budynku zobaczycie, jak fabryka Ducati wygląda z zewnątrz.

Zapraszamy do Muzeum Ducati!

A gdy Wasza podróż dobiegnie już do końca, zapraszamy na wirtualną wycieczkę po muzeum Honda Collection Hall! (Uwaga, jest całkiem ogromne!)

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły