Kompilacje Best Save roku 2013 z MotoGP, Moto2 i Moto3!
Piotr Jędrzejak
21 lutego 2014

Chłopaki przeciągają limity możliwości do maksimum! A w zasadzie już je przekraczają…

Do startu sezonu MotoGP w Katarze został już równo miesiąc! Marquez złamał sobie nogę, ciśnienie coraz bardziej rośnie, a my już nie możemy doczekać się pierwszych akcji na torze (no i oczywiście naszego wyjazdu na GP Kataru)!

O tym, że atmosfera robi się coraz bardziej zagęszczona, oczywiście bardzo dobrze wie organizator, więc pięknie podsyca atmosferę. Na swoim kanale Dorna udostępniła właśnie kompilację „best save”, czyli po prostu „było blisko”. Ujęcia najlepszych akcji ratunkowych pochodziły z klasy Moto2 z sezonu 2013, ale my znaleźliśmy dla Was też klipy MotoGP i Moto3. Zobaczcie, jak chłopaki jadą na limicie, a raczej, jak przeciągają ten limit do maksimum! Też nie możecie doczekać się pierwszej rundy nadchodzącego sezonu?

Niestety już tradycyjnie Dorna blokuje odtwarzanie swoich filmów na stronach, więc nad każdym klipem umieściliśmy bezpośredni link do YouTube. Naprawdę warto obejrzeć!

Best MotoGP saves of 2013 – YouTube

Best Moto2 saves of 2013 – YouTube

Best Moto3 saves of 2013 – YouTube

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły