Zgarnij 4 podwójne wejściówki na film Moto 5 w warszawskim kinie! [konkurs]
MotoRmania
20 lutego 2014

Moto 5 The Movie już 1. marca w Warszawie w kinie Luna, a my mamy dla Was 4 podwójne wejściówki!

Już 1. marca w Warszawie, na inaugurację sezonu motocyklowego odbędzie się jedyna w swoim rodzaju projekcja filmu Moto 5 The Movie! NA filmie będziecie mogli zobaczyć najlepszych offroadowych zawodników w odjechanej akcji, a seans rozpocznie się o godzinie 19:30 w Kinie Luna.

Jest to jedyna okazja by zobaczyć najlepszych zawodników na kinowym ekranie. W filmie występują specjalista od FMX, gwiazda X-Games Ronnie Renner, który wyrusza w widowiskową podróż na pustynię, Zach Osborne, który chce zostać mistrzem w motocrossie, supercrossie i enduro. Specjaliści od freeride’owych zapierajacych dech w piersiach przejazdów Taylor Robert, Kyle Redmond i Cody Wedd. A także Jimmy Decotis i Tom Parson, mistrzowie w whipowaniu oraz Blake Bagget, jeden z najlepszych zawodników w amerykańskim motocrossie. Na dokładkę będziecie mogli poznać Adama Cianciarulo, 17-letniego debiutanta, który jest określany mianem największej nadziei w motocrossie (co udowodnił w miniony weekend w Supercrossie). Na koniec zobaczycie Josha Cachia – australijczyka, który realizuje swoje marzenia w USA, a w Moto 5 The Movie zabiera widzów na Antypody i pokazuje co to znaczy jazda bez zahamowań!

Film będzie wyświetlany oczywiście z polskimi napisami! Zobaczcie fragment z Cachią na Antypodach:

Na co dzień bilety kosztują 15 PLN, a teraz my mamy dla Was cztery podwójne wejściówki! Jak zgarnąć podwójny bilet na Moto 5? To proste, wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

Które miejsce zajął jeden z bohaterów Moto5, młody Adam Cianciarulo w swoim supercrossowym debiucie w klasie 250SX Wschód?

Podpowiemy Wam, że była to VII runda w Arlington (ale nie zdradzimy gdzie szukać relacji z rundy, więc nie klikajcie w ten link!). Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs(małpka)motormania.com.pl. Na Wasze wiadomości czekamy do poniedziałku 24. lutego o 12:00, kiedy to wylosujemy czterech szczęśliwców.

Więcej informacji o filmie znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku lub u organizatora – w siedzibie MotoX w Alei Prymasa Tysiąclecia 74b.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły