Zgarnij 4 podwójne wejściówki na film Moto 5 w warszawskim kinie! [konkurs]

- MotoRmania

Moto 5 The Movie już 1. marca w Warszawie w kinie Luna, a my mamy dla Was 4 podwójne wejściówki!

Już 1. marca w Warszawie, na inaugurację sezonu motocyklowego odbędzie się jedyna w swoim rodzaju projekcja filmu Moto 5 The Movie! NA filmie będziecie mogli zobaczyć najlepszych offroadowych zawodników w odjechanej akcji, a seans rozpocznie się o godzinie 19:30 w Kinie Luna.

Jest to jedyna okazja by zobaczyć najlepszych zawodników na kinowym ekranie. W filmie występują specjalista od FMX, gwiazda X-Games Ronnie Renner, który wyrusza w widowiskową podróż na pustynię, Zach Osborne, który chce zostać mistrzem w motocrossie, supercrossie i enduro. Specjaliści od freeride’owych zapierajacych dech w piersiach przejazdów Taylor Robert, Kyle Redmond i Cody Wedd. A także Jimmy Decotis i Tom Parson, mistrzowie w whipowaniu oraz Blake Bagget, jeden z najlepszych zawodników w amerykańskim motocrossie. Na dokładkę będziecie mogli poznać Adama Cianciarulo, 17-letniego debiutanta, który jest określany mianem największej nadziei w motocrossie (co udowodnił w miniony weekend w Supercrossie). Na koniec zobaczycie Josha Cachia – australijczyka, który realizuje swoje marzenia w USA, a w Moto 5 The Movie zabiera widzów na Antypody i pokazuje co to znaczy jazda bez zahamowań!

Film będzie wyświetlany oczywiście z polskimi napisami! Zobaczcie fragment z Cachią na Antypodach:

Na co dzień bilety kosztują 15 PLN, a teraz my mamy dla Was cztery podwójne wejściówki! Jak zgarnąć podwójny bilet na Moto 5? To proste, wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

Które miejsce zajął jeden z bohaterów Moto5, młody Adam Cianciarulo w swoim supercrossowym debiucie w klasie 250SX Wschód?

Podpowiemy Wam, że była to VII runda w Arlington (ale nie zdradzimy gdzie szukać relacji z rundy, więc nie klikajcie w ten link!). Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs(małpka)motormania.com.pl. Na Wasze wiadomości czekamy do poniedziałku 24. lutego o 12:00, kiedy to wylosujemy czterech szczęśliwców.

Więcej informacji o filmie znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku lub u organizatora – w siedzibie MotoX w Alei Prymasa Tysiąclecia 74b.

Plakat Moto5 The Movie warszawa Luna

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl